ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Play-off CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

Čtvrtfinále
09.02.2019 17:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 4:0
09.02.2019 19.00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 6:0
09.02.2019 19:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 7:3
10.02.2019 16.00   SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 7:2
16.02.2019 15:30  SH České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  0:1
16.02.2019 17.00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:4
16.02.2019 18:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 5:3
16.02.2019 16:00  Městská SH Otrokovice  Futsal Zlín - FK Adria Kladno 6:1
23.02.2019 20:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:2
23.02.2019 17:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 4:3

Semifinále
02.03.2019 13:00  Městská SH Otrokovice  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno 6:0
02.03.2019 14:45  Městská SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 4:2
02.03.2019 16:30  Městská SH Otrokovice  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha  1:3
02.03.2019 18:30  Městská SH Otrokovice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 2:1
02.03.2019 20:00  Městská SH Otrokovice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:0

O 3. místo
03.03.2019 11.00  Městská SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno 2:1

Finále
03.03.2019 13.00  Městská SH Otrokovice  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 4:1




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: