3. čtvrtfinálové utkání .....více v sekci Aktuality

3. čtvrtfinálové utkání

22.2.2017, 09:47 | vložil: Josef Soukeník

3. ČF utkání mezi Spartou a Větřní se uskuteční v sobotu 25.2.2017 od 18:00 ve sportovní hale v...více..

Svitavský deník - Odvolaná penalta. Dobříč zuřila, Polička slavila

21.2.2017, 15:20 | vložil: Petr Koseček

Polička, Moravská Třebová – Překvapení se nekonalo ani v pozitivním, ani v negativním smyslu, a předpokládaní favorité sérií nebudou scházet na finálovém turnaji nejvyšší soutěže sálovkářů. To však...více..

21.2.2017, 15:14 | vložil: Petr Koseček

Fotogalerii z utkání v Mohelnici najdete zde -...více..

Kouč Poličky František Švec kvituje velmi dobrý výkon obou týmů v sobotním čtvrtfinále v kladenské sportovní hale

21.2.2017, 15:11 | vložil: Petr Koseček

Máme za sebou úspěšnou čtvrtfinálovou bitvu,kdy i v odvetě jsme v Kladenské hale porazili mužstvo Dobříče těsně 3-2 a postoupili tak na finálový turnaj.

Domácí pro druhé utkání posílili sestavu a...více..

Francouzi udolali Katalánce i ve druhém utkání 3:2

21.2.2017, 15:08 | vložil: Petr Koseček

Více na webu -...více..

Zápas v Jilemnici jsme si zbytečně zkomplikovali, říká Aleš Štorc

20.2.2017, 20:01 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex – Jilemnice 3:2

"Druhý zápas čtvrtfinále v Jilemnici začal podle našich představ, ovládli jsme hru i dali brzký gól. Po dobré přihrávce Bialeka šikovně skóroval Šafář. Do poločasu jsme...více..

Zaplněná hala v Mohelnici viděla devět branek a postup Zlína

20.2.2017, 15:27 | vložil: Petr Koseček

Z webu Moravské Třebové:

Před zaplněnou mohelnickou halou nenechal obhájce prvenství ze Zlína nikoho na pochybách o své výborné formě a i přes vyrovnaný úvod zápasu nakonec suveréně dokráčel do...více..

Prezident Jilemnice Milan Szabo chválí své svěřence za sobotní výkon proti Chemcomexu, ale vůbec se mu nelíbil výkon arbitrů

20.2.2017, 15:19 | vložil: Petr Koseček

A n o i v Jilemnici těžko rozdýcháváme včerejší utkání mezi SK SICO SC a Chemcomexem Praha.

I když první klání těchto družstev v Praze skončilo jednoznačným a po zásluze vítězstvím týmu...více..

Hodnocení delegáta Vladimíra Vitáska souboje Jilemnice a Chemcomexu

20.2.2017, 15:15 | vložil: Petr Koseček

První poločas lze charakterizovat tak, že Chemcomex v něm byl o něco lepším družstvem, tvořil svoji hru a domácí Jilemnice čekala na případné chyby, kterých by mohla využít.Nestalo se však a tak...více..

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv zpráv