18.2.2020, 18:39 | vložil: Milan Semmler

Přátelé,

každého z nás ranila zpráva, že nás opustil velký kamarád Václav Křepelka, kterého musel mít každý rád pro jeho veselou a dobrosrdečnou povahu. Nikdy pro něj nebylo žádným problémem se...více..

Trenér Kladna Aleš Štorc hodnotí duel v Poličce

18.2.2020, 16:39 | vložil: Petr Koseček

Typický zápas play off, kéž by takových zápasů bylo více. Mělo to náboj, sílu, energii a taky myslím, že to byl férový souboj. Prvních 10 minut měl soupeř navrch a dal úvodní gól po našem zaváhání v...více..

Českobudějovický deník - Bombarďákům zvlhl prach, Spartě nedali ani gól

18.2.2020, 16:38 | vložil: Petr Koseček

Více v Deníku -...více..

Profi FP senzačním vítězem 1. okresní ligy na Českobudějovicku

18.2.2020, 16:32 | vložil: Petr Koseček

Velká vyrovnanost 1. okresní ligy se promítla i do závěrečného play-off, jejíž celkovým vítězem se stal čtvrtý tým po základní části soutěže. Jediným méně vyrovnaným soupeřem po celou dlouhodobou...více..

Futsalisté Kladna vezou cennou výhru z Poličky

18.2.2020, 16:28 | vložil: Petr Koseček

Nejdůležitější utkání sezóny začalo. Obě mužstva začaly opatrně, nikdo se nechtěl dopustit chyby, aby nedal soupeři šanci v otevření skóre. Útoky se přelévali z jedné strany na druhou, obě obrany a...více..

Video z Českého poháru v Luhačovicích

18.2.2020, 16:22 | vložil: Petr Koseček

Video si můžete prohlédnout zde -...více..

Zlínští futsalisté zvládli úvodní čtvrtfinálový duel s Moravskou Třebovou v Otrokovicích na jedničku

17.2.2020, 17:09 | vložil: Petr Koseček

V prvním čtvrtfinálovém utkání play-off byli mírným favoritem domácí. V prvním poločase byli také aktivnějším družstvem. Vytvořili si více šancí než soupeř z Moravské Třebové, ale hlavně dokázali své...více..

PCO Rudolfov obhájilo prvenství v jihočeské extralize

17.2.2020, 16:53 | vložil: Petr Koseček

Po triumfu v okresním poháru obhájil prvenství v extralize tým PCO, který se i přes několik turnajů v okleštěné sestavě dokázal prosadit v klíčových zápasech sezony a pouze dvakrát našel v celé...více..

Chemcomex Praha si s Jilemnicí s chutí zastřílel

17.2.2020, 06:47 | vložil: Petr Koseček

Hodnocení delegáta:
Nejdůležitější utkání sezóny začala. První mužstvo ze základní části proti osmému. A bylo znát, že domácí patří ke špičce soutěže. Hned od úvodu přitlačili soupeře a po skvělé...více..

Hodnocení delegáta duelu Sparty Praha s Větřním

17.2.2020, 06:46 | vložil: Petr Koseček

Toto utkání slibovalo vyrovnanější průběh, protože mužstva skončila v základní části hned za sebou. Skóre otevřeli domácí po trestném kopu a proměněném herním signálu 1:0. Toto skóre vydrželo až do...více..

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv zpráv

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)