ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Autocentrum Jílové skvěle reprezentovalo Ústecký kraj v NF Českého poháru

zobrazit foto

5.2.2017, 08:36 | vložil: Petr Koseček

Skvělého úspěchu dosáhlo Autocentrum Jílové v Národním finále Českého poháru, které se odehrálo v sobotu 4.2.2017 v Českých Budějovicích v tamní spotrovní hale Lokomotivy České Budějovice.

Vstup do turnaje měli Jílováci skvostný, když porazili Spartu Praha 2:0 brankami Tomáše Felediho a Zdeňka Michalce. V dalším utkání náš zástupce remizoval se Zanzibarem Lanškroun, kdy doháněl dvougólové manko, góly Radka Rangla a Stanislava Malowanyjho. V třetím utkání Jílovští prohráli 0:3 s KOMI České Budějovice, což však nemělo vliv na jejich postup z druhého místa ve skupině do semifinále.

Tam borci z Jílového nastoupili proti vítězi první skupiny - PCO Rudolfov. Po bezbrankovém utkání následovalo prodloužení a hned v první minutě nastavení Jílové bohužel inkasovalo a do finále tak nepostoupilo. Jeho semifinálový soupeř pak finálové utkání jasně ovládl a stal se vítězem Českého poháru.

O třetí místo svedli Jílovští penaltový rozstřel s Bombarďáky Větřní, ve kterém padli a patří jim tak nepopulární čtvrtá příčka. Přesto našemu zástupci gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!!!
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: