ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Ohlédnutí s Radimem Pouzarem za národním finále poháru

zobrazit foto

8.2.2017, 18:08 | vložil: Petr Koseček

1. Je pro vás vítězství /resp. druhé místo/ v národním finále poháru největším úspěchem v historii klubu?

V úvodu musím říct, že mám obrovskou radost, jak se prezentovala všechna Jihočeská mužstva a obzvláště týmy z našeho okresu /PCO a KOMI/. Vítězství v Národním finále je opravdu jeden z největších úspěchů našeho týmu. O to sladší je, že jsme v cestě za celkovým prvenství museli porazit v kvalifikačním utkání několikanásobného Mistra, vítěze poháru a dokonce i vítěze Ligy Mistrů CHEMCOMEX PRAHA na jejich půdě. Ale i v závěrečném turnaji jsme museli zdolat týmy ze špičky Celostátní ligy (např. Zlín). Těšíme se na zahraniční soupeře...

2. Jaké jednotlivce byste vyzdvihl svou výkonností na finálovém turnaji?

Určit jednotlivce, který by vyčníval je velice těžké. Ale jednoho napíši. A byl to celý tým PCO, na který jsem po právu hrdý a zaslouží velký obdiv, za to, jakou musel zládnout cestu, než vystoupal úplně na vrchol a jaké překážky musel překonat. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to. Emotikona smile:-).
Díky kluci!

3. Jakou úroveň a organizaci mělo národní finále?

Myslím si, že k vysoké úrovni přispěla i mužstva z Českobudějovicka, již zmíněné PCO a KOMI. Oba týmy přinesly do turnaje vysokou kvalitu a prvky, které se u mužstev hrající Celostátní ligu nevidí. Jednoznačně se jednalo o nejtechničtější týmy. Jinak veliké poděkování patří pořadatelům (Bombarďáci Větřní) za organizaci turnaje.

4. Dvě okresní mužstva z Českobudějovicka si zajistila účast ve finále. Myslíte, že týmy okresní extraligy by se v lize neztratily?

Obě mužstva předváděla během turnaje kvalitní sálovku. Účast v samotném finále Národního poháru byla naprosto zasloužená. I když se týmy před turnajem vhodně doplnily,tak ale základ tvořili stabilní hráči jednotlivých týmů. A myslím si, že by tato mužstva s velkou pravděpodobností hrála v Celostátní lize mezi těmi nejlepšími.

5. Kdo dle vašeho názoru ukořistí prvenství v okresní extralize a koho nemine sestup?

Jelikož se ta první otázka týká nás, tak nemůžu napsat nic jiného než, že titul obhájí tým PCO. Vždycky si dáváme ty nejvyšší cíle a titul je jeden z nich. Sestup nikomu nepřeju, protože je to nepříjemné, ale nejde o život. Takže buď někdo sestoupí anebo ne....

Závěrem:

Úžasná atmosféra probíhala během celého sobotního klání. Příjemné pocity mám z toho, jak si všechna Jihočeská mužstva vzájemně fandila a přála úspěch. Za to patří poděkování všem!

Zdroj: http://cbssf.webmium.com/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: