ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Postup? Pro VPS Novabrik jde o „povinnost", pro Šakaly o sen

zobrazit foto

10.2.2017, 16:15 | vložil: Petr Koseček

Polička, Moravská Třebová – Končí „legrace", začíná rozhodující fáze sezony v celostátní lize sálových fotbalistů. V základní části byly určeny čtvrtfinálové dvojice a úvodní zápasy play off se hrají o nadcházejícím víkendu. Projít do závěrečného turnaje Final Four se pokusí i oba zástupci Svitavska v této soutěži.

Zatímco Polička coby obhájce loňského ligového stříbra bude v měření sil s nevyzpytatelnou Dobříčí jednoznačným favoritem a čeká se od ní jasný postup, tak Šakalové z Moravské Třebové budou bojovat o senzaci proti držitelům mistrovského titulu z minulého ročníku. Čtvrtfinále se hrají na dvě vítězná střetnutí.

VPS Novabrik Polička

Celek Dobříče, který se postaví Poličským znovu po roce ve čtvrtfinále, je známý tím, že mívá potíže složit hlavně na venkovních výjezdech dostatečně početnou sestavu. Když se mu to povede, umí být nebezpečný každému, stává se to ovšem zřídka. Což však neznamená, že by Novabrik soupeře podceňoval. „Na play off se těšíme a jsme připraveni. Víme, že se vše bude odvíjet od toho, s čím Dobříč do Poličky přijede. To dobře známe z minulosti. Bude-li soupeř v silném složení, čeká nás těžké utkání. Ale samozřejmě chceme postoupit, nic si nebudeme nalhávat. Měli bychom být kompletní, máme jediný drobný zdravotní otazník," řekl trenér František Švec.

První utkání: sobota 11. února, 17:00, SH Gymnázium Polička

Šakalí hněv Moravská Třebová

Mistrovský Zlín, to je pro Šakaly pořádná výzva, které se ovšem nebojí. Vždyť před třemi týdny přepsali dějiny svého klubu tím, že poprvé v historii porazili okresního rivala z Poličky, a nyní jsou odhodláni zlínskou cestu za obhajobou co možná nejvíce zkomplikovat. „Celou základní část jsme hledali optimální sestavu a ta čtvrtfinálová by se jí měla blížit. Před rokem jsem říkal, že chceme potrápit favorita, tehdy Chemcomex, a byly z toho porážky 1:9 a 4:12. Věřím, že jsme se poučili. Nebudu vyhlašovat přehnané ambice, ale do Zlína nejedeme na výlet a uděláme maximum pro to, abychom postoupili na Final Four," sdělil vedoucí týmu Petr Matoušek.

První utkání: neděle 12. února, 15:00, SH Euronics Zlín

Autor: Radek Halva
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: