ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Po 6. kole RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje je jasné, že nás budou reprezentovat na MČR 40+ SK Jílové a Sokol Bělá

zobrazit foto

12.2.2017, 19:50 | vložil: Petr Koseček

Základní část své soutěže v sobotu 11.2.2017 uzavřeli sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje v libouchecké sportovní hale. V tomto kole se rozhodlo, které dva týmy budou náš kraj reprezentovat na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+. Zároveň se veteránská liga rozdělila na dvě poloviny, z nichž ta vrchní bude bojovat o sálovkářský titul přeborníka Ústeckého kraje a ta spodní si to rozdá o celkové páté až osmé místo.

Vedoucí duo SK Jílové – Sokol Bělá v tomto turnaji předvedlo nejlepší výsledky a zaslouženě si tak zajistilo účast na MČR veteránů v kategorii 40+. SK Jílové v 6. kole odehrálo čtyři utkání, z nichž tři vyhrálo a jednou remizovalo právě se Sokolem Bělá. Ten ještě dvakrát zvítězil a pojistil si druhou příčku. Při pohledu na veteránskou tabulku je zřejmé, že souboj o celkové vítězství svedou již jen Jílovští s Bělskými.

Ve výborných výkonech pokračuje Tenis Proboštov, který v loňské sezóně měl po základní části pouhé čtyři body, kdežto v této jich má o plných dvacet více. Tentokrát si z Libouchce odvezl šest bodů za dvě výhry a jednu porážku a v pohodě si tak udržel sedmou příčku.

Stejně jako Tenis si vedl i další teplický zástupce Eurosport Teplice, čímž si zajistil účast v bojích o medaile.
Šest bodů také získala Nota-Slovanka Děčín, která je vybojovala ze čtyř zápasů. O pouhé dva body jí unikla účast v bojích o titul a je po základní části pátá. Čtvrtou příčku před Notou-Slovankou udržely Old Stars Ludvíkovice, jímž k tomu pomohly vybojované tři body ze čtyř zápasů.

Stejně jako Ludvíkovicím se na libouchecké palubovce dařilo i JK Trans Varnsdorf. „Jékáčka“ si drží sedmou pozici. Na chvostu veteránského pelotonu jsou stále SK RAFani Děčín, kteří jako jediní v tomto kole nebodovali.
Mužem kola byl zvolen Jan Mikšovic z Eurosportu Teplice a nejlepším střelcem kola se stal Radek Rangl z SK Jílové se sedmi trefami.

O první až čtvrté místo si zahrají týmy SK Jílové, Sokol Bělá, Eurosport Teplice a Old Stars Ludvíkovice.
O páté až osmé místo si zahrají týmy Nota-Slovanka Děčín, Tenis Proboštov, JK Trans Varnsdorf a SK RAFani Děčín.

Finálové kolo se odehraje v sobotu 4.3.2017 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: