ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Aleš Štorc hodnotí výkon Chemcomexu proti Jilemnici

zobrazit foto

14.2.2017, 16:09 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex – Jilemnice 5:0

Na rozdíl od kvalifikace na český pohár naši hráči tentokrát nastoupili k zápasu tak, jak se patří, tedy bez jakékoliv známky podcenění, plně koncentrovaní a se snahou být od první minuty aktivní a efektivní. To se nám brzy povedlo a zásluhou Tomáše Fichtnera jsem šli brzy do vedení. Soupeř nás zlobil pokusy o rychlé brejky, ale dvěma těžkými zákroky nás podržel Martin Mareš. To už jsme pojistili vedení druhým gólem, který připravila opět čtyřka Havrda, Rott, Doležal a střelec večera Fichtner.

Musím ale pochválit i druhou čtyřku, která byla v zápase hodně aktivní, měla dobrý pohyb bez balónu a kvalitně kombinovala.
Věřím, že potvrdíme naší kvalitu i za týden v odvetě, která nebude určitě lehká, neboť Jilemnici měla sice špatnou základní část soutěže, ale pořád má kvalitní hráče se zkušenostmi z reprezentací a některé zajímavé mladé hráče.
Také doufám, že se nám uzdraví naši důležití hráči, které jsme postrádali v prvním zápase a přistoupíme k odvetě stejně jako minulou sobotu.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: