ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V pražských soutěžích uvažují od ledna o zkrácené verzi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Prospaný úvod Moravské Třebové pohřbil její veškeré naděje

zobrazit foto

14.2.2017, 16:11 | vložil: Petr Koseček
SMR Plus Zlín – Šakalí hněv Moravská Třebová 11:6 (7:2), branky Murin 3, Širůček 3.
ŽK: 0:1. Chyby: 11:7. Stav série: 1:0.

Pro diváky gólově atraktivní utkání, jehož poločasový výsledek není příliš častý ani u celého zápasu. Zlepšující se výkony Šakalů byly příslibem vyrovnaného utkání. Katastrofická první sedmiminutovka však vtiskla zápasu jasný ráz a zlínští svým nástupem nepřipustili jakékoliv drama. Již ve druhé minutě totiž vyslal domácí Ulman schován za obráncem střelu k tyči, na kterou golman hostů nedosáhl. Za minutu přidal Zapletal z úhlu do vzdálenějšího rohu branky další gól a za další minutu doklepl volný Haloda přihrávku k tyči. Hosté z Moravské Třebové byli z tak rychlého úvodu dokonale zaskočeni a to ještě netušili, že v sedmé minutě dostanou čtvrtou branku. Logicky následoval time-out, střídání brankářů a snaha o uklidnění Třebovanů. Poté se hra vyrovnala a dalších sedm minut nepadl žádný gól. Avšak jen do 14. minuty, kdy akci 2 na 1 zužitkoval pátou brankou svého družstva v poločase nejlepší hráč Zlína Ulman. Zanedlouho se konečně dostali ke slovu i hosté, přečíslení ale skončilo na tyči a se strandardními situacemi si obrana domácích poradila. Vzrůstající počet faulů Zlíňanů ovšem rezultoval v 9 m kop, se kterým si nadvakrát Širůček poradil (5:1). Jakýkoliv vzestup Šakalích nadějí rázně vždy ihned po vsítěné brance rázně utnul Ulman a poté i Kovář, když v podstatě okamžitě reagoval na snížení Murinem po dalším 9 m kopu.

Nedá se úplně říci, že by bylo po první půli utkání rozhodnuto, ale výsledek již o mnohém napovídal. Hrála se sice svižná sálovka, ale postrádali jsme patřičný náboj, který by zajistil vyrovnanější průběh. Hosté se snažili, ale spíš byli odkázáni čekat na nějaký zázrak, který by je postrčil k případnému zdramatizování stavu. Domácí ale nic takového nepřipustili. Po závěrečném hvizdu tak byli domácí spokojeni s vítězstvím, zhruba 70 diváků s dobrou sportovní podívanou okořeněnou sedmnácti brankami.

Utkání ovlivnil prospaný začátek. Zbytečné chyby nahlodaly sebevědomí a trvalo dlouho, než jsme se dostali do obrátek. Jakýkoliv náš vzestup byl poté bohužel v podstatě okamžitě sražen k zemi. Na Šakaly ale můžeme být patřičně hrdí, utkání nezabalili a bojovali srdnatě až do konce. Díky systému čtvrtfinále můžeme nepovedený zápas okamžitě hodit za hlavu a pokud se poučíme z chyb, můžeme zlínskou cestu do Final 4 značně ztížit. Všem Vám, kteří jste tam byli na utkání osobně, i Vám, co jste fandili na dálku, děkujeme za podporu. A hlavně, přijďte nám v neděli 19. února od 15:00 v mohelnické hale pomoci vrátit čtvrtfinálovou sérii zpátky do Zlína. Společně jsme totiž silnější!!!


Moravská Třebová: Hutira, Vykydal D. , Sedláček, Müller, Němec, Vančura, Murin, Okrouhlý, Brychta T. , Matocha, Širuček.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/prospany-uvod-pohrbil-veskere-nadeje/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: