ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rezerva Zlína loňské druhé místo v Krajské lize neobhájí

zobrazit foto

16.2.2017, 17:06 | vložil: Petr Koseček

Čtvrtfinálové zápasy jsou za námi! V neděli se v Otrokovicích utkalo osm nejlepších týmů základní části a nádstavby ve čtvrfinálových duelech. Dvojice byly vytvořeny klasickým způsobem podle postavení v tabulce. Čtvrtfinále se hrálo na dva zápasy a jestliže měly tyto zápasy pokaždé jiného vítěze, tak o postupu rozhodovaly penalty.

V souboji první Kroměříže a osmého Hulína postoupila do semifinále favorizovaná Kroměříž po dvou jasných výhrách. V dalším souboji však favorit zaváhal. OLDSTARS i Bohuslavice vyhráli každý jeden ze vzájemných duelů a následovaly penalty, ve kterých byly úspěšnější Bohuslavice. Překvapivé bylo i vyřazení Kojetína Tečovicemi. Do semifinále postupuje i obhájce loňského prvenství, INTER Otrokovice, který si na penalty poradil s týmem SMR PLUS Zlín "B".

Z webu Zlína:

Po smolném vypadnutí ve čtvrtfinále s obhájcem titulu FC Internazionale Otrokovice až na penalty, kdy jsme v obou zápasech měli více ze hry, se v dalším kole střetneme opět ve dvojzápase tentokrát s Lihovarem Kojetín, který nestačil na nováčka soutěže Maloun Tečovice. Tyto zápasy rozhodnou, zda-li v posledním kole sezóny budeme hrát zápas o 5.místo nebo o 7.místo.

Celý turnaj se koná v sobotu 25. 2. 2017 tentokrát ve Zlíně, ve sportovní hale Euronics, tedy v našem domácím prostředí.

1.zápas 10:55 Lihovar Kojetín (3) – SMR Plus Zlín B (5)

2.zápas 12:05 SMR Plus Zlín B (5) – Lihovar Kojetín (3)
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: