Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Mistrovský Zlín šel v Mohelnici nekompromisně za postupem, Mor. Třebová od něj inkasovala ve dvou utkáních osmnáct branek

19.2.2017, 09:16 | vložil: Petr Koseček

Obhájce prvenství ze Zlína nenechal nikoho na pochybách o své výborné formě a od úvodu zápasu diktoval tempo i v mohelnické sportovní hale. První branka Valachů přišla již v 8. minutě, aby zanedlouho hráči úřadujícího mistra přidali druhou trefu. Ve 14. minutě dal Zlín třetí gól a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Výsledkem 0:3 skončil i první poločas. Za zmínku stojí první branka Halody z vlastní poloviny hřiště.

Také ve druhém dějtví futsalisté Zlína postupně navyšovali svůj náskok a během jedné minuty vstřelili další dvě branky. Domácí tým se mohl poprvé radovat ve 29. minutě, kdy Okrouhlý snížil na 1:5. Závěr utkání si Zlín zkušeně pohlídal a přidal šestou trefu. Domácí Matocha na konci druhé půli snížil na 2:6, ale Zlín znovu kontroval na 2:7, hostující Talaš zkompletoval hattrick.

Ševci si tak zajistili postup do Final Four, kde v opakování loňského finále vyzvou Poličku. Šakalové se loučí s letošním ročníkem, Zlín je de facto přestřílel a Moravská Třebová inkasovala ze dvou duelů celkem 18 branek, což je opravdu hodně.

Z webu Moravské Třebové:

Ve čtvrtfinále play-off Celostátní ligy v sálovém fotbalu nastoupí v neděli 19. února od 15 hodin tým z Moravské Třebové, který své domácí utkání hraje v tělocvičně při ZŠ Mlýnská v Mohelnici.

Soupeř Třebovských, jímž bude SMR Plus Zlín, zakončil základní část Futsal ligy na druhém místě, což ho opravňovalo hostit první (6:11) a také případné třetí čtvrtfinále na své palubovce. Sedmé místo týmu Šakalí hněv Moravská Třebová po základní části je oproti loňsku posun o jedno místo dopředu a znamená, že opět po roce uvidíte čtvrtfinále proti úřadujícímu mistrovi. Tentokráte však s přívlastkem "Bitva o Moravu", když konečné umístění po základní části svedlo dohromady jediné dva moravské celky soutěže. Přijďte nám pomoci vrátit čtvrtfinálovou sérii zpátky do Zlína.

A/ SK SICO SC Jilemnice – CHEMCOMEX Praha 2:3 (0:1)
Branky: Machát 2 (obě z 9m) - Šafář, Fichtner a Havrda (z 9m)

Konečný stav série: 0:2

datum: 18.2.2017
hala: SH Jilemnice
pořadatel: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice
čas utkání: 18.00 hod.
rozhodčí: HRADIL Jakub, DLOUHÝ Petr, UHLÁR Ivo