Premium stále bez ztráty bodu, Jarda Goj pořád pálí ostrými .....více v sekci Aktuality

Hodnocení delegáta utkání pana Harvalíka duelu Větřní - Sparta

20.2.2017, 15:13 | vložil: Petr Koseček

Ve 20. vteřině po zahájení utkání měli domácí stoprocentní šanci, kdy kapitán Cais minul branku jen o pár centimetrů. V okamžiku se situace změnila a dvě velké šance se zrodily na straně Sparty. Ve 3. minutě se domácí ujali vedení po proměněné standardní situaci Caisovou střelou do horního rohu brány. Ve 12. minutě hosté srovnali stav, když brankář Bombarďáků nezkrotil lehký míč a ten mu propadl až do brány.

Po nerozhodném prvním poločase zahájili domácí druhou půli ve 23. minutě hrubou chybou, kde sparťanský útočník měl snadnou úlohu pro vstřelení vedoucího gólu. Ve 30. minutě bylo pro domácí ještě hůř. Po rychlém protiútoku a střelou mezi nohy brankáře vedla Sparta již 1:3. O dvě minuty později další rychlý útok skončil brankou a stav se měnil na 1:4. A nezadržitelně se přibližovalo třetí a rozhodující utkání v Praze. Další gól padl po kombinaci před brankovištěm a stav se zvýšil na hrozivých 1:5. V dnešním utkání museli domácí uznat, že tahali za kratší konec. Pokud jde Bombarďákům o postup do finálového turnaje, měli by hráči zvolit jiný přístup.