ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Fichtner: Druhá půle? Naprostá blamáž a degradace naší tréninkové práce .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zaplněná hala v Mohelnici viděla devět branek a postup Zlína

zobrazit foto

20.2.2017, 15:27 | vložil: Petr Koseček

Z webu Moravské Třebové:

Před zaplněnou mohelnickou halou nenechal obhájce prvenství ze Zlína nikoho na pochybách o své výborné formě a i přes vyrovnaný úvod zápasu nakonec suveréně dokráčel do pražského Final Four. Domácí poučeni katastrofálním úvodem prvního utkání začali ze zabezpečené obrany. Vypracovali si i šance, ale na strážce zlínské svatyně nikdo v prvním poločase nevyzrál. Zlínští čekali na chyby a jak už bohužel bývá zvykem, dočkali se velmi brzo. Nákop Halody z vlastní poloviny totiž k překvapení všech skončil v bráně a rozhozená obrana pak vyprodukovala ve 14. a v 15. další dvě minely, které rozhodly osudu utkání.

Také ve druhém dějtví futsalisté Zlína postupně navyšovali svůj náskok a během jedné minuty opět vstřelili další dvě branky. Domácí tým se mohl poprvé radovat ve 29. minutě, kdy Okrouhlý snížil na 1:5. Závěr utkání si Zlín zkušeně pohlídal a přidal šestou trefu. Domácí Matocha na konci druhé půli snížil na 2:6, ale Zlín znovu kontroval na 2:7, když hostující Talaš zkompletoval hattrick.

Ševci si tak zajistili postup do Final Four, kde v opakování loňského finále vyzvou Poličku. Šakalové se loučí s letošním ročníkem, Zlín je de facto přestřílel. Moravská Třebová totiž inkasovala ze dvou duelů celkem 18 branek, což je opravdu hodně.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: