ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zápas v Jilemnici jsme si zbytečně zkomplikovali, říká Aleš Štorc

zobrazit foto

20.2.2017, 20:01 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex – Jilemnice 3:2

"Druhý zápas čtvrtfinále v Jilemnici začal podle našich představ, ovládli jsme hru i dali brzký gól. Po dobré přihrávce Bialeka šikovně skóroval Šafář. Do poločasu jsme ale neproměnili další velké šance a věděli jsme, že soupeř nesloží zbraně. Prvních 10 minut druhého poločasu vypadalo velmi podobně, velké šance na naší straně, ale buď jsme situaci nedohráli nebo zakročil velmi dobrý brankář soupeře Puš, hodnotí duel činovník Chemcomexu Aleš Štorc.

"Druhá polovina druhé půle pak byla divočina. Velkou roli sehrály odpískané nebo neodpískané fauly na obou stranách. Určitě si nemyslím, že by nám rozhodčí stranili, naopak faul, který znamenal druhou penaltu byl úplný „nefaul“, což potvrdil i brankář soupeře. Je pravdou, že tam byl i nepotrestaný faul pro Jilemnici. Nicméně jsme si zápas sami zkomplikovali a vypadli jsme z role týmu, který bezpečně kontroluje průběh zápasu. Soupeř, konkrétně Machát suverénně proměnil obě devítky a bylo vyrovnáno. Naštěstí pro nás další superstřelec devítek Ondra Havrda nakonec zápas zlomil v náš prospěch. Velkým mínusem je ale vyloučení Míry Rotta, což je pro nás ztráta klíčového hráče do semifinálového zápasu. Nechci kritizovat rozhodčí za chyby, které bezesporu na obě strany udělali, protože hráči nebo trenéři jich dělají taky hodně. Víc mi vadí to, že si rozhodčí musí stát za svým rozhodnutím třeba i špatným a rozumně toto rozhodnutí hájit. Vyloučení Rotta je bohužel přímým důsledek výše uvedeného.
Jinak celkově zápas měl náboj play off a soupeř z Jilemnice hrál podle mého názoru nejlepší sálovku v letošní sezóně. Náš tým pokud chce uspět ve Final Four se musí plně koncetrovat na hru od začátku do konce a udržet na uzdě emoce, kterých bude ve Final Four určitě hodně jako každý rok", dodává závěrem pražský funkcionář.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: