ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Jiří Mužík si připsal s Chrudimí první letošní prohru .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Kouč Poličky František Švec kvituje velmi dobrý výkon obou týmů v sobotním čtvrtfinále v kladenské sportovní hale

zobrazit foto

21.2.2017, 15:11 | vložil: Petr Koseček

Máme za sebou úspěšnou čtvrtfinálovou bitvu,kdy i v odvetě jsme v Kladenské hale porazili mužstvo Dobříče těsně 3-2 a postoupili tak na finálový turnaj.

Domácí pro druhé utkání posílili sestavu a na jejich hře to bylo znát. Po počátečním oťukávání jsme se nejprve do dvou velkých šancí dostali my, ale opět nás zradila koncovka. Poté však T.Poul šikovně odebral balón domácímu obránci a pěknou střelou otevřel skóre utkání. Paradoxně obdržená branka nakopla více Dobříčské a během druhých deseti minut převzali iniciativu a vytvořili si snad pět velkých šancí, které však také trestuhodně zahodili. Když už se zdálo, že do půle jiná branka nepadne, tak po pěkné individuální akci T.Abraháma přišel náš faul v pokutovém území a díky proměněné penaltě se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 1-1.

Druhá půle byla z naší strany opatrnější, více jsme bránili a čekali na brejky, které se nám však nedařilo zvládnout do úspěšného konce. Domácí tak čím dál víc tlačili na pilu vědomi si toho, že potřebují tento zápas vyhrát. Jejich vedoucí gól padl po dobře rozehraném trestném kopu a zápas tak dostal ještě vetší náboj. Museli jsme začít napadat soupeře po celém hřišti a do konce utkání již nefaulovat, neboť jsme poslední minuty druhého čtvrtfinále odehráli pod hrozbou šestého faulu. Podařilo se nám ale vyrovnat, kdy po tečované střele M.Kováře míč k naší radosti skončil za zády domácího brankáře. Poté přišel klíčový okamžik zápasu, kdy při nastalé šanci domácích a vzniklé vřavě před naší brankou jeden z rozhodčích nejprve zapískal pokutový kop za hraní rukou našeho obránce, aby jej následně po konzultaci s druhým rozhodčím zrušil a nechal pokračovat dále ve hře, což vzbudilo samozřejmě vlnu emocí. Domácí to pochopitelně těžce nesli a nám se během krátké doby podařilo dát, jak se později ukázalo vítěznou a postupovou branku,po pěkné individuální akci P.Navrátila.

Nemůžu se na konci nevyjádřit hlavně k ohlasům, které vyvolalo sporné rozhodnutí rozhodčích. S Jardou Kloubkem jsme dlouholetí kamarádi a po zápase
jsme už v klidu a bez emocí všechno rozebrali a vyříkali. Zápas měl velice dobrou úroveň, obě dvě mužstva předvedla výborný výkon a je jen škoda, že
jej pokazil tento sporný moment. Už vůbec nechápu některé reakce a narážky na to,že snad někdo ovlivňuje rozhodčí v náš prospěch. Pokud si všichni pamatují loňské finále,tak já bych mohl být první i poslední, kdo by mohl napadat výkony arbitrů.

Nezbývá než si jen přát,ať je v lize více takových kvalitních zápasů jako byl tento a hrají se po celou dobu soutěže a nejenom v play-off.


Zdroj: http://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/products/druhe-ctvrtfinale/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: