Premiérovým vítězem turnaje Humility cup je Smrt pod kopyty žížal .....více v sekci Aktuality

Nejlepším mužem Adrie v této sezoně byl brankář Obrcian

23.2.2017, 15:23 | vložil: Petr Koseček

Sezónu jsme zakončili čtvrfinálovou porážkou s týmem VPS Novabrik Polička 0:2 na zápasy (2:3 a 2:3). Skončíme tak na šestém místě v Celostátní lize. Je to pravděpodobně odpovídající pořadí, našim letošním výkonům. Pokud jsme ve slušné sestavě dokážeme odehrát parádní zápasy. Škoda jen, že několik hráčů má i jiné aktivity. No a cestování po celé republice, se s tím jen těžko slučuje. Když o něco šlo, kluci ukázali svou sílu :

S Jilemnicí jsme dokázali třemi góly v poslední minutě otočit z 1:3 na 4:3, s Moravskou Třebovou jsme prohrávali 3 minuty před koncem 4:7 i tak jsme ještě uhráli plichtu 7:7. S mistrovským Zlínem jsme sehráli 2 vyrovnané zápasy atd. V play off pak s Poličkou a dvě čestné porážky.

Hráčem sezóny bych vyhlásil gólmana Lukáše Obrciana. podržel nás v důležitých momentech a byl nejpříjemnějším překvapením. V brance ještě nastoupili Mára Konečný ve Zlíně a Aleš Němec v Českém Krumlově. V poli nejvíce odehrála elitní lajna: Pavel Caizl(5 gólů), Tomáš Abrham(4), Martin Kaválek(11+2 v play off) a Pepa Fujdiar(1). Pár odehraných turnajů má Jirka Růžička(1), Standa Nohýnek(2), Michal Jaráb(2), Jakub Červenka, Jan Kadlec, Lukáš Nachtigal(1) a párkrát jsem se dostal na plac i já). Na play off jsme doplnili " spící komando " : Petr Junek, Darek Farkaš(1), Igor Vodecký(1), Petr Pleyer a Pavel Stejskal.

Teď sehnat sponzory na příští sezónu a konečně se probojovat do Final Four a znovu se podívat do pohárové Evropy. Korsika už je pět let za námi a neškodilo by, zase si udělat výlet.

Zdroj: Jarda Kloubek