Složení semifinálových dvojic ve Final four v Praze: Chemcomex Praha - Sparta Praha, SMR plus Zlín - VPS Novabrik Polička

25.2.2017, 20:33 | vložil: Petr Koseček

Příloha propozic CL 2016-2017 - Systém Play off Celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu AMF.

Play off se smí zúčastnit pouze mužstva, která mají ke dni skončení základní části uhrazeny všechny finanční pohledávky. V případě neuhrazení všech pohledávek nastupuje do play off následující mužstvo dle tabulky po skončení základní části. Toto mužstvo nenastupuje do rozlosování na místo vyřazeného mužstva, ale dochází k posunu a hraje proti nejlepšímu mužstvu po základní části. V případě osmičlené ligy a výše uvedeného vyřazení mužstva z play off z důvodu neuhrazení pohledávek postupuje vítěz základní části přímo do semifinále.

Finálový turnaj- Final four
Pořadatel: bude vybrán na základě vypsaného konkurzu.
Termín: 4.- 5. 3. 2017
Součástí Final four jsou semifinálová utkání, utkání o 3. místo a finále.

Termín: 4. 3. 2017
Systém: Semifinále CL se sehraje na dvě odehraná utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Odehrané utkání může skončit nerozhodným výsledkem. O vítězi semifinálového dvojutkání rozhodne lepší bilance ze součtu obou zápasů, tzn. větší počet získaných bodů z obou utkání. Nerozhoduje skóre. V případě shodného bodového zisku následuje ihned po skončení druhého poločasu druhého semifinálového utkání tzv. zlatý poločas 1x20 minut čistého času, který se posuzuje jako samostatné utkání. V případě nerozhodného výsledku tohoto utkání rozhoduje o vítězi semifinále a tím o postupujícím do finále pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 (střelba ze značky pokutového kopu).

Pořadí SF utkání:

1) Nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) Chemcomex Praha vs. Sparta Praha - nejhůře umístěný semifinalista po základní části CL.

2) Druhý nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) SMPR plus Zlín vs. VPS Novabrik Polička - třetí nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL.

3) Odvetný zápas první semifinálové dvojice Sparta Praha vs. Chemcomex Praha

4) Odvetný zápas druhé semifinálové dvojice VPS Novabrik Polička vs. SMR plus Zlín

Utkání o třetí místo - Termín: 5. 3. 2017

Systém: Utkání o třetí místo sehrají oba poražení semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.

Finále - Termín: 5. 3. 2017

Systém: finále sehrají vítězní semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.