ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Závěr sezóny v 1. Autocentrum Jílové lize Ústeckého kraje

zobrazit foto

26.2.2017, 11:11 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 25.2.2017 se rozloučila se sezónou 2016/17 1. Autocentrum Jílové liga sedmým kolem, které se odehrálo v libouchecké sportovní hale. Závěrečné kolo bylo zkrácené, jelikož každé z mužstev mělo na programu pouze dvě utkání.
Výbornou formu potvrdilo Autocentrum Jílové „B“, jež oba své zápasy vyhrálo a nenechalo nikoho na pochybách, že 1. ligu opanovalo naprosto po právu.

SLŠ a SOŠS Šluknov se rozloučil s tímto ročníkem také výborným
výkonem. „Lesníci“ rovněž v tomto turnaji nepoznali hořkost porážky, akorát k jednomu vítězství přidali remízu, přesto si v tabulce nepolepšili a končí na celkovém pátém místě.

Benteler Rumburk si už v tomto kole nemohl polepšit ani pohoršit z druhé příčky, přesto přistoupil k tomuto kolu zodpovědně a do konečné tabulky si připsal tři body. Se stejnou bilancí jako Rumburští odjížděli z Libouchce i borci Las Žlebas Děčín. Ti v úplně posledním zápase sezóny si to rozdali o bronz s Dumbem a po napínavém boji zvítězili 1:0 a zajistili si tak umístění na stupních vítězů.

Hezouni Děčín „A“ získali v posledním kole jeden bod a ten jim nemohl pomoci k odpoutání se ode dna ligové tabulky. Bez bodu skončili v tomto turnaji jen hráči SK Dumbo Děčín a stálo je to třetí místo v ligové tabulce.
Mužem kola byl zvolen Ondřej Cestr z Las Žlebas Děčín a střelcem kola se stal Vladimír Kocourek z Hezounů Děčín „A“.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: