ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK Jílové obhájilo titul v RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje

zobrazit foto

6.3.2017, 20:51 | vložil: Petr Koseček

Mistrovské soutěže v sálovém fotbalu v Ústeckém kraji uzavřeli veteráni, kteří si dali v sobotu 4.3.2017 dostaveníčko ve Varnsdorfu, aby tam odehráli finálové kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje.

Z rána se ve varnsdorfské hale odehrály boje o pátou až osmou příčku. Tato klání hrubě ovlivnila neúčast týmu Tenis Proboštov, jehož tři utkání byla kontumována ve prospěch soupeřů. Závěr sezóny zastihl v dobré formě Notu-Slovanku Děčín, která mimo tří bodů získaných kontumací vybojovala dalších šest, když zbylé dva soupeře porazila a s přehledem si upevnila pátou pozici.
SK RAFani Děčín se s tímto ročníkem rozloučili výhrou na JK Trans Varnsdorf, přesto se ode dna veteránské tabulky neodlepili. Varnsdorfským tentokrát kouzlo domácí haly nepomohlo a po loňském stříbru se letos musí spokojit jen se sedmým místem.

V poledne se rozhořely boje o veteránského šampióna. SK Jílové opět neprohrálo a po dvou výhrách a jedné remíze obhájilo titul. Skvěle mu sekundoval Sokol Bělá, ale nakonec to na Jílovské nestačilo, přesto v Bělé bude vládnout spokojenost za stříbrné medaile.

Eurosport Teplice se v minulé sezóně v bojích o titul pouze oťukával, letos už nenechal nikoho na pochybách, že do bojů o stupně vítězů patří a slaví bronz. Ve finálovém turnaji Tepličtí ochutnali od každého něco, tedy výhru, prohru i remízu.

Poprvé do bojů o celkové vítězství nakoukli sálovkáři Old Stars Ludvíkovice, přestože ve Varnsdorfu nezískali ani bod, nasbírali cenné zkušenosti a s průběhem celého ročníku a celkovým čtvrtým místem jsou Ludvíkovičtí jistě spokojeni.

Mužem finálového kola byl zvolen Josef Červinka z Eurosportu Teplice a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Radek Rojko ze Sokola Bělá za pět vstřelených branek.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: