ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Libouchci se odehrál již 13. ročník Memoriálu Jiřího Racka

zobrazit foto

19.3.2017, 09:28 | vložil: Petr Koseček

Již se v Ústeckém kraji stalo tradicí, že sálovkářskou sezónu v tomto regionu zakončuje Memoriál Jiřího Racka, jehož 13. ročník se odehrál v sobotu 18.3.2017 v libouchecké sportovní hale.

Šest týmů – Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, Turbocizina Děčín, FC Veteráns Želenice, DeCe Computers Děčín a pořadatelský tým Rangers Želenice – se utkalo systémem každý s každým.

I když všichni sálovkáři po náročné sezóně vyškrabávali poslední zbytky sil, bylo vidět, že žádné z mužstev nechce prohrát a tak se na libouchecké palubovce odehrávala dramatická utkání. Nutno podotknout, že každý z týmů v nějakém utkání body ztratil a na druhou stranu nikdo neodjížděl z Libouchce z prázdnou. Za zmínku stojí „Želenické derby“, ve kterém snad poprvé v historii memoriálu zvítězili Rangers nad Veteráns 2:1 a převzali vládu nad Želenicemi.

Celkovým vítězem se stalo Bumiko Děčín s bilancí čtyř výher a jedné porážky. Druzí skončili sálovkáři FC Veteráns Želenice se třemi vítězstvími a dvěma prohrami. Bronz si odvezlo Autocentrum Jílové, které na tom bylo stejně jako Veteráns, jenže zápas s Veterány prohrálo.

Těsně pod stupni vítězů zůstalo DeCe Computers Děčín za jednu výhru, dvě remízy a dvě prohry. I Rangers Želenice získali pět bodů. Vzájemný zápas „Décéčkem“ skončil plichtou a tak o pořadí na čtvrtém a pátém místě rozhodovalo celkové skóre, které mělo lepší DeCe. Šestá příčka tentokrát patří Turbocizině Děčín za dvě remízy a tři prohry.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Hrma z Bumika Děčín za 7 vstřelených branek a nejlepším brankářem se stal Jiří Minařík z Turbociziny Děčín.

Ceny jednotlivcům i kolektivům předával syn Jiřího Racka, rovněž Jiří, který všem účastníkům poděkoval za účast i výkony a zároveň všechna družstva pozval za rok na v pořadí již 14. ročník. K dobré pohodě turnaje přispěli i rozhodčí J. Prinz, D. Uher a Z. Mráz.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: