ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Libouchci se odehrál již 13. ročník Memoriálu Jiřího Racka

zobrazit foto

19.3.2017, 09:28 | vložil: Petr Koseček

Již se v Ústeckém kraji stalo tradicí, že sálovkářskou sezónu v tomto regionu zakončuje Memoriál Jiřího Racka, jehož 13. ročník se odehrál v sobotu 18.3.2017 v libouchecké sportovní hale.

Šest týmů – Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, Turbocizina Děčín, FC Veteráns Želenice, DeCe Computers Děčín a pořadatelský tým Rangers Želenice – se utkalo systémem každý s každým.

I když všichni sálovkáři po náročné sezóně vyškrabávali poslední zbytky sil, bylo vidět, že žádné z mužstev nechce prohrát a tak se na libouchecké palubovce odehrávala dramatická utkání. Nutno podotknout, že každý z týmů v nějakém utkání body ztratil a na druhou stranu nikdo neodjížděl z Libouchce z prázdnou. Za zmínku stojí „Želenické derby“, ve kterém snad poprvé v historii memoriálu zvítězili Rangers nad Veteráns 2:1 a převzali vládu nad Želenicemi.

Celkovým vítězem se stalo Bumiko Děčín s bilancí čtyř výher a jedné porážky. Druzí skončili sálovkáři FC Veteráns Želenice se třemi vítězstvími a dvěma prohrami. Bronz si odvezlo Autocentrum Jílové, které na tom bylo stejně jako Veteráns, jenže zápas s Veterány prohrálo.

Těsně pod stupni vítězů zůstalo DeCe Computers Děčín za jednu výhru, dvě remízy a dvě prohry. I Rangers Želenice získali pět bodů. Vzájemný zápas „Décéčkem“ skončil plichtou a tak o pořadí na čtvrtém a pátém místě rozhodovalo celkové skóre, které mělo lepší DeCe. Šestá příčka tentokrát patří Turbocizině Děčín za dvě remízy a tři prohry.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Hrma z Bumika Děčín za 7 vstřelených branek a nejlepším brankářem se stal Jiří Minařík z Turbociziny Děčín.

Ceny jednotlivcům i kolektivům předával syn Jiřího Racka, rovněž Jiří, který všem účastníkům poděkoval za účast i výkony a zároveň všechna družstva pozval za rok na v pořadí již 14. ročník. K dobré pohodě turnaje přispěli i rozhodčí J. Prinz, D. Uher a Z. Mráz.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: