ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Italští pořadatelé představili trofej, o kterou se bude hrát LM v Rimini .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

FOTO: Prvenství ve Velikonočním turnaji hráčů nad 35 let ve Slavičíně obhájil tým Nicoma/TVD

zobrazit foto

18.4.2017, 17:07 | vložil: Petr Koseček

SLAVIČÍN: V turnaji hraném jako Memoriál Jožky Štrbáka hrálo pět mužstev hráčů nad 35 let, o vítězi nakonec rozhodovalo až celkové skóre

Ve slavičínské sportovní hale se na Velký pátek odehrál již XIII. ročník Velikonočního turnaje hráčů nad 35 let , který se hraje zároveň jako Memoriál Jožky Štrbáka, rodáka z Vysokého Pole a bývalého vynikajícího brankáře divizního Slavičína, druholigových Slušovic a také Vlachovic. V turnaji si letos dalo dostaveníčko pět týmů, kdy mužstvo ze Zahradní na poslední chvíli kvůli zranění svých hráčů odřeklo účast, ale v příštím ročníku by už Zahradní měla znovu startovat. Prvenství z loňského roku obhajoval tým Nicomy/TVD, který letos angažoval novou posilu - bývalého hráče slavičínského Jerevanu Tomáše Zoubka.

Týmy se v turnaji utkaly systémem každý s každým a hned na úvod šokovala Nevšová favorizovaný tým HOPY, v sestavě se zkušenými futsalisty Milanem Kovaříkem a Tomášem Hnilem. Nevšová poté nestačila na Nicomu/TVD, ale i tak měla stále medailové ambice. V závěru se v turnaji trošku přiostřilo, především v duelu Jestřabí s Nevšovou, což by se ale stávat v turnajích této věkové kategorie nemělo. O osudu XIII. ročníku se nakonec rozhodovalo až v samotném závěru, kdy HOPA porazila Nicomu/TVD a v následné minitabulce tří týmů měla stejný počet bodů i skóre s Nicomou/TVD. Nevšová měla také jednu prohru, ale v tabulce tří celků měla nejhorší brankový poměr. O vítězi tak rozhodovalo celkové skóre, které nakonec měli nejlepší hráči Nicomy/TVD a obhájili tak loňské prvenství.

Nejlepším hráčem brankářem turnaje byl vyhlášen Pavel Fojtík z Jestřabí, nejlepším střelcem Tomáš Zoubek z vítězného týmu, cenu pro nejlepšího hráče získal Tomáš Hnilo z HOPY a nejstarším hráčem byl Olda Majc z Nicomy/TVD. Turnaj odřídila bratrská dvojice - Jiří a Staňa Belžíkovi. Záštitu nad letošním ročníkem převzal místní futsalový klub SK Jerevan, který zakoupil poháry pro vítězné týmy a zapůjčil dresy a míče do hry. Poděkování patří všem sponzorům této tradiční futsalové akce a další ročník se odehraje ve stejném termínu.
Konečné pořadí XIII. ročníku:
1. Nicoma/TVD

2. HOPA

3. Nevšová

4. Jestřabí

5. AFLS MIX


FOTO z turnaje : Michaela Maňasová - http://hriboloid.rajce.idnes.cz/XIII._rocnik_fotbaloveho_turnaje_v_salove_kopane_Slavicin_35/Facebook


Hrej s námi


UEFS AMF
Bison Sportswear


Konečné pořadí
Celostátní ligy 2016/17:

1. CHEMCOMEX Praha 
2. PS NOVABRIK Polička 
3. SMR Plus Zlín 
4. AC SPARTA Praha 
5. BOMBARĎÁCI Větřní 
6. FK ADRIA Dobříč 
7. Sakalí hněv Moravská Třebová 
8. SK SICO SC Jilemnice 
......vícenahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2017 ČFSF - Futsal | admin: