ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlín v Lize mistrů v Rimini překvapivě remizoval s celkem Ohalo Tel Aviv, v penaltovém rozstřelu byl úspěšnější izraelský šampion

zobrazit foto

16.5.2017, 18:27 | vložil: Petr Koseček

Futsalisté Zlína dnes vstupují do Ligy mistrů v italském Rimini a soupeřem ševců je izraelský šampion Ohalo futsal Tel Aviv. Ten včera podlehl italskému mistru Ticinia Novara v poměru 4:9 a je tedy zřejmě, že pokud dnes Zlín vyhraje, tak postoupí stejně jako Polička do čtvrtfinále.

Začátek utkání s Tel Avivem byl však pro zlínský tým jako z hororu, když v 1. minutě již prohrával 0:2 a v 6. minutě dokonce 0:3 a byl zralý na ručník. Nakonec zlínští futsalisté zabojovali a poločas skončil divokou remízou 4:4. Zlín vyloženě zaspal úvod utkání a izraelský celek jej dokonale zaskočil.


Ve druhé půli se skóre znovu měnilo jako na přesýpacích hodinách a oba celky sahaly po vítězství. V dramatické koncovce utkání skončilo v poměru 6:6. V penaltové loterii se štěstí přiklonilo na stranu Tel Avivu, Zlín prohrál na penalty 9:10 a Ohalo bere bonusový bod navíc. Ve středu se zlínští futsalisté utkají s italským mistrem Ticinia Novara s několika Brazilci v sestavě a pokud chtějí postoupit do čtvrtfinále, tak musí Italy porazit.

SMR PLUS Zlín - Ohalo futsal Tel Aviv 6:6 (4:4) na penalty 9:10
Branky:
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: