ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Praze se uskutečnil první žákovský turnaj .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalisté Zlína dnes porazili v Lize mistrů švýcarské Lugano

zobrazit foto

19.5.2017, 14:39 | vložil: Petr Koseček

V italském Rimini dnes dopoledne nastoupili futsalisté Zlína v utkání o konečné umístění proti švýcarskému celku Ticina Lugano. Ševcům tentokrát vyšla na jedničku první půle, kterou vyhráli vysoko 5:1. Ve druhém dějství se s brankami rozdrhl pytel a utkání nakonec skončilo divokým výsledkem 8:4. Dvěmi brankami se blýskla posila z Moravské Třebové Martin Vančura a střelecky se dvakrát prosadil i nestárnoucí Ivo Světlík. Zlínští futsalisté tak berou v konečném účtování 9. místo.

Z webu Zlína:

Tak jak jsme byli zvyklí brzy o 3 góly prohrávat, tentokrát jsme to vzali z opačného konce a po gólech Valkoviče, Vančury a Světlíka jsme brzy 3:0 vedli my. Do poločasu se ještě trefili Chvíla a znovu Vančura, takže jsme šli do kabin spokojeni s pohodlným výsledkem 5:1. Když dal Valkin náš šestý gól, zdálo se, že si v poklidu dokráčíme k vítězství, ale situace se trochu zkomplikovala když soupeř snížil až na 6:4 (jeden gól z penalty) a začal kousat. Naštěstí po výborném napadání Ondry Pulkerta si vstřelil (doslova a dopísmene) vlastní gól a tím se definitivně položil. Vlastňák byl nakonec připsán Světlíkovi, jako poslednímu našemu hráči který se dotknul míče. Závěrečný 8. gól vstřelil Tomáš Haloda a radovali jsme se bohužel z našeho jediného vítězství na LM.

Nebýt první minuty s Izraelem, mohlo možná vše vypadat jinak, ale i přes nelichotivé umístění kluci bojovali, prali se s nepřízní osudu a zraněními a zaslouží všichni pochvalu. 9 místo sice není žádná sláva, ale ostudu jsme určitě neudělali


SMR Plus Zlín vs. Ticina Lugano 8:4 (5:1)
Branky: Vančura 2, Valkovič 2, Světlík 2, Chvíla, Haloda
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: