Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality

Futsalisté Poličky skončili před branami finále, v dnešním duelu po vyrovnané první půli nakonec podlehli ruskému Saratovu

19.5.2017, 22:07 | vložil: Petr Koseček

Futsalisté Poličky si v sobotním finále Ligy mistrů v italském Rimnini nezahrají. Rozhodl o tom jejich dnešní duel s obhájcem prvenství Volgou Saratov. Přitom Východočeši začali utkání velmi dobře a na úvodní branku Rusů dokázali velmi rychle reagovat a srovnali Stejskalem. Poté měla Polička ještě dvě vyložené šance, nedala je a utkání se pravděpodobně v té době lámalo. Poločas ale nakonec skončil spravedlivou remízou 1:1.

Ve druhém dějství hned v první minutě futsalisté Novabriku neuhlídali standartní situaci ruského týmu a inkasovali lacinou branku. Polička pak otevřela hru, měla tlak, ale vyrovnávající branku se jí vstřelit nepodařilo. Rusové z rychlých kontrů trestali chyby Poličanů a odskočili na 1:4. Poté se trefil z půlky brankář Slaný a snížil na 2:4. V závěru ale ještě Volga přidala další dvě branky a postupuje do sobotního finále. Polička bude hrát od 16,00 hodin o bronz s poraženým celkem z druhého semifinálového duelu mezi Torpedem Moska a italskou Novarou.

VPS Novabrik Polička vs. FK Volga Saratov 2:6 (1:1)
Branky: Stejskal, Slaný