ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Ivo Uhlár .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Lipině rozhodoval utkání předseda KR Jiří Belžík

zobrazit foto

14.8.2017, 20:56 | vložil: Petr Koseček

LIPINA: Desátý ročník Memoriálu Františka Strnada přilákal týmy z regionu, ale i ze Slovenska

První srpnová sobota patřila v Lipině opět ojedinělé kulturně-společenské sportovní akci, jakou se bezesporu stal Memoriál Františka Strnada v malé kopané. Tentokrát se hrál jubilejní desátý ročník a do místní části Valašských Klobouk přilákal osm týmů z regionu a jednoho zástupce ze Slovenské republiky, fotbalisty ze Záriečie. Ve velmi kvalitním fotbalovém klání si výhru a putovní pohár vybojovali fotbalisté s názvem Despacito. Tito v dramatickém finálovém souboji udolali až v penaltovém rozstřelu loňského vítěze Kapličkáře. Duel o bronz pro sebe urvalo taktéž v penaltovém rozstřelu slovenské Záriečie, které zdolalo FC 69 z Francovy Lhoty. Nejlepším střelcem se stal Petr Šoman (Kapličkáři), nejlepším brankařem Michal Mačaj (Hasiči Záriečie - SR), cenu pro nejstaršího hráče si odnesl Zdeněk Pešek (Směska Slavičín) a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ondřej Filák (FC 69 Francova Lhota).

Ceny nejlepším předávali PhDr. Alena Gajdůšková, předseda Osadního výboru v Lipině PaedDr. Rudolf Zabil a Ing. Rudolf Fojtík, generální sponzor akce. Na turnaji nechyběl bohatý doprovodný program - ukázky policistů, záchranářů a hasičů, skákací hrad, malování na obličej, simulátor autonehody, vystoupení country skupiny Prakl, ohňostroj a diskotéka. Pohodové pozdní odpoledne zajisté okořenil přelet letadla, ze kterého již tradičně padaly dětem bonbony, a které ve sportovním areálu také přistálo.

Mezi osobnosti, které již Lipinu navštívily v minulých ročnících (Josef Masopust, Tomáš Řepka, Tomáš Polách, Petr Čajánek, Jakub Železný, Josef Alois Náhlovský, Veronika Záhorská, Vlaďka Erbová), se v letošním roce zařadili fotbalisté prvoligového zlínského Fastavu - Josef Hnaníček, Lukáš Holík, Ondřej Bačo a Stanislav Dostál. Zahájení memoriálu přijel již tradičně pozdravit Tomáš Polách, který v současné době působí v třetiligovém Hodoníně.


Memoriál Františka Strnada se právem řadí mezi prestižní akce Zlínského kraje, záštitu nad letošním ročníkem převzal radní Mgr. Miroslav Kašný.

Chtěl bych touto cestou poděkovat Petru Kosečkovi za organizaci technické části turnaje, dále rozhodčím - Jirkovi Belžíkovi, Frantovi Ptáčkovi a Laďovi Fuskovi, všem institucím, firmám a jednotlivcům, kteří se podíleli na zdárném průběhu této kulturně-společenské a sportovní akce v Lipině, místní části Valašských Klobouk.

Mgr. Aleš Ptáček
pořadatel akce


Fotogalerii najdete zde: http://www.regionvalassko.cz/aktuality_zobraz.php?lang=1&id=198&akt=11524&page=1
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: