ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Oldřich Frajt .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zahajovací schůze vedoucích mužstev Ústeckého kraje k nové sezóně 2017/18

zobrazit foto

22.9.2017, 16:51 | vložil: Petr Koseček

Zahajovací schůze vedoucích mužstev k nové sezóně 2017/18

Ve středu 20.9.2017 uspořádal Ústecký štáb sálového fotbalu ve Společenském domě Střelnice v Děčíně zahajovací schůzi vedoucích mužstev k nové sálovkářské sezóně 2017/18.

Mimo organizačních věcí týkajících se přípravy jednotlivých soutěží v Ústeckém kraji, obsazením soutěží, rozhodčích, byl přednesen předsedou Ústeckého štábu sálového fotbalu i rozpočet na v pořadí již 43. ročník.

Posledním bodem zasedání bylo losování pozic jednotlivých týmů do rozpisu utkání v jednotlivých soutěží.

Pro DeCe Computers Extraligu Ústeckého kraje proběhl los takto: 1. Bumiko Děčín, 2. DeCe Computers Děčín, 3. FC Veteráns Želenice, 4. Turbo Děčín "A", 5. JK Trans Varnsdorf, 6. Sokol Bělá, 7. SC Stap Vilémov, 8. Autocentrum Jílové "A".

V 1. Autocentrum Jílové lize si mužstva vylosovala tyto pozice: 1. Autocentrum Jílové "B", 2. Las Žlebas Děčín, 3. Hezouni Děčín "A", 4. SLŠ a SOŠS Šluknov, 5. Benteler Rumburk, 6. FC Slovanka Korado SW Děčín.

A v RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje mají mužstva tyto pozice: 1. SK RAFani Děčín, 2. SK Dumbo Děčín, 3. SK Jílové, 4. Tenis Proboštov, 5. JK Trans Varnsdorf, 6. Nota Děčín, 7. Old Stars Ludvíkovice, 8. Eurosport Teplice, 9. Sokol Bělá.

Zdroj: www.salovka.cz




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: