ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Chemcomex Praha cestuje do Ruska na Světový pohár

zobrazit foto

24.10.2017, 15:33 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex Praha cestuje do Ruska na Světový pohár klubů, který se hraje v Moskvě a v Jegorjevsku ve dnech 2. - 7. listopadu 2017. V základní skupině Pražany prověří francouzský šampion UNCFS a také exotický čínský tým SNOW Wolf.
V turnaji startuje třináct týmů a favoritem jsou moskevský Spartak a argentinský Las Heras.

VI World Championship of Futsal Clubs

Egorievsk, Moscow, November 2-7, 2017


Group «А» Egorievsk

1. «MUNICIPALIDAD de Las Heras» (Argentina)

2. «SKA ALMATY» (Kazakhstan)

3. «HAVERIM» (Israel)

4. «EGORIEVSK» (Russia)



Group «В» Egorievsk

1. «CHEMCOMEX» (Czech Rep.)

2. «UNCFs» (France)

3. «SNOW WOLF» CHINA



Group «С» Moscow

1. «SPARTAK» (Russia)

2. «ESTUDIANTES» (Peru)

3. «FRIENDSHIP» (Nigeria)



Group «D» Moscow

1. «TORPEDO-MAMI» (Russia)

2. «SUMY» (Ukraine)

3. «SOYUZ-ENERGO» (Belarus Rep.)


01-04.11. Games in groups


05.11.17 ¼ of final A1-B2 (I)

05.11.17 ¼ of final B1-A2 (II)

04.11.17 ¼ of final С1-D2 (III)

05.11.17 ¼ of final D1-C2 (IV)


06.11.17 ½ of final (I) – (III)

(II) – (IV)


07.11.17 Final






Egorievsk, 2-7 of November, 2017



02.11.17 16:00-17:30 CHEMCOMEX – SNOW WOLF

17:30-19:00 SKA ALMATY – MUNICIPALIDAD

19:00 Opening Ceremony

19:30-21:00 HAVERIM – EGORIEVSK


03.11.17 16:00-17:30 SNOW WOLF – UNCFs

17:00-18:30 MUNICIPALIDAD – HAVERIM

18:30-20:00 EGORIEVSK – SKA ALMATY


04.11.17 10:00-11:30 CHEMCOMEX – UNCFs

11:30-13:00 SKA ALMATY – HAVERIM

13:00-14:30 MUNICIPALIDAD – EGORIEVSK


05.11.17 11:00-12:30 ¼ of final A1-B2 (I)

12:30-14:00 ¼ of final B1-A2 (II)

17:00-18:30 A3-B3


06.11.17 11:00-12:30 ½ of final (I) – (III)

12:30-14:00 ½ of final (II) – (IV)


07.11.17 19:00-21:00 Final

21:00 Closing Ceremony




Moscow, 1-5 of November, 2017


01.11.17 19:00-20:30 SPARTAK – ESTUDIANTES

19:00-20:30 TORPEDO-MAMI – SUMY – SC «Poliot»


02.11.17 19:00-20:30 ESTUDIANTES – FRIENDSHIP

19:00-20:30 TORPEDO-MAMI – SOYUZ-ENERGO – SC «Poliot»


03.11.17 19:00-20:30 FRIENDSHIP – SPARTAK

19:00-20:30 SOYUZ-ENERGO – SUMY – SC «Poliot»


04-05.11.17 ¼ of final С1-D2 (III)

D1-C2 (IV) – SC «Poliot»




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: