ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje má za sebou druhé dějství

zobrazit foto

29.10.2017, 08:29 | vložil: Petr Koseček

Druhé kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje odehráli ti dříve narození sálovkáři ve varnsdorfské sportovní hale ve sváteční sobotu 28.10.2017. Na své tradiční místo v čele tabulky se vyšplhalo SK Jílové a to díky stoprocentnímu bodovému zisku ze tří odehraných utkání v tomto turnaji.

Pro šest bodů si do Varnsdorfu dojel Eurosport Teplice, který zde měl plánovány pouze dva zápasy, takže byl druhým týmem, jež byl stoprocentní a díky tomuto bodovému přísunu se Tepličtí odrazili ode dna tabulky až na čtvrté místo.
Šestibodový zisk si vybojovala ještě dvě mužstva, ale ze tří odehraných mačů. Nota Děčín potvrdila dobrý vstup do sezóny a drží si stříbrnou pozici. JK Trans Varnsdorf vcelku využil domácího prostředí a je třetí.

Hned trio týmů bralo ve Varnsdorfu tři body. Sokolu Bělá k tomu stačilo odehrát dvě utkání, kdežto sálovkáři Tenisu Proboštov a Old Stars Ludvíkovice k tomu potřebovali zápasy tři. Tato trojice se v tabulce seřadila na pátém až sedmém místě.

Dvě mužstva nebodovala a propadla se na chvost veteránského pelotonu, jsou to SK RAFani Děčín a SK Dumbo Děčín.Mužem kola byl zvolen Jan Mikšovic z Eurosportu Teplice a střelcem kola se stal pětigólový Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf.

Následující kolo se odehraje v sobotu 18.11.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: