Delegace rozhodčích a delegátů na 4. kolo FUTSAL ligy-CL SF dne 14.12.2019 .....více v sekci Aktuality

Pražský Chemcomex přehrál v ruském Jegorjevsku francouzského mistra PC 83 Uncfs a je již ve čtvrtfinále Světového poháru

4.11.2017, 11:05 | vložil: Petr Koseček

Úřadující český šampion Chemcomex Praha porazil dnes dopoledne v ruském Jegorjevsku francouzského mistra PC 83 Uncfs v poměru 6:2 a postoupil do zítřejšího čtvrtfinále. V něm se Pražané utkají buď s argentinským týmem Las Heras a nebo s domácím Jegorjevskem.

Začátek utkání proti Francouzům futsalisté Chemcomexu zaspali a hosté se ujali vedení. Ve 3. minutě byl stav zápasu již 2:2, poté se do půle ještě jednou dokázali hráči Chemcomexu prosadili. Ve druhém dějství už český mistr na palubovce dominoval a nakonec dokráčel k jasnému vítězství o čtyři branky. Nejlepším hráčem českého celku byl vyhlášen brankář Kučera a střelec hattricku Jan Šafář.

Chemcomex Praha vs. PC 83 Uncfs (Francie) 6:2 (3:2)
Branky: Šafář 3, Havrda, Fichtner a Šnídl