ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V Otrokovicích a v Jilemnici startuje v sobotu CL

zobrazit foto

9.11.2017, 16:38 | vložil: Petr Koseček

Celostátní liga sálového fotbalu - futsalu roztáčí o víkendu svá kola. Dlouhodobá základní část zahajuje svým 3. a 4. kolem, když ta dvě úvodní byly odloženy kvůli startu pražského Chemcomexu na Světovém poháru klubů v Rusku a také kvůli rekonstrukci sportovní haly v Mohelnici. O víkendu se tak bude hrát v Otrokovicích a v krkonošské Jilemnici.

Zde je program utkání:

Delegace rozhodčích a delegátů na 3. a 4. kolo FUTSAL ligy-CL SF dne 11.11.2017

A/ datum: 11.11.2017
místo: SH Otrokovice-Štěrkoviště
pořadatel: FUTSAL Zlín
čas 1.utkání: 10.00 hod.
rozhodčí: DANĚK Roman, MIKOŠKA Zdeněk, FRAJT Oldřich
delegát: VITÁSEK Vladimír

9. 10,00 hod. - Šakalí hněv Moravská Třebová - FK ADRIA Dobříč
10. 11,00 hod. - FUTSAL Zlín - FK ADRIA Dobříč
11. 12,00 hod. - Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní
12. 13,00 hod. - FUTSAL Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní


B/ datum: 11.11.2017
místo: SH Jilemnice
pořadatel: SK SICO SPORTOVNÍ CENTRUM Jilemnice
čas 1.utkání: 18.00 hod.
rozhodčí: HAMRNÍK Miroslav, SYRŮČEK Oldřich, TOMÁNEK Rudolf
delegát: JEDLIČKA Milan


13. 18,00 hod. - VPS NOVABRIK Polička - SPARTA Praha
14. 19,00 hod. - SK SICO SC Jilemnice - SPARTA Praha
15. 20,00 hod. - VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha
16. 21,00 hod. - SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: