Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Aktuální výsledky turnaje celostátní ligy v Mohelnici, Zlín přehrál Moravskou Třebovou a poradil si i s Poličkou a stále vede CL

18.11.2017, 17:17 | vložil: Petr Koseček

V mohelnické sportovní hale se hrál od 17,00 hodin turnaj celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu. Na úvod se střetly celky pořádající Moravské Třebové a Zlína. Šakalové i Zlín měli skvělý vstup do sezony a tak se dá očekávat poměrně zajímavý duel. První půle ale vyšla ševcům na jedničku, kdy zatížili konto domácího brankáře hned třemi trefami. Moravská Třebová ale ve druhém dějství mohutně dotahovala, dokonce srovnala na 3:3. Zlín znovu odskočil na dvoubrankový rozdíl a vyrovnat se Šakalům už nakonec nepodařilo a Zlín si připisuje další tři body.

V dalším utkání prověřila vícemistra České republiky z Poličky krkonošská Jilemnice. Začátek utkání vyšel lépe východočeskému týmu, který po dvanácti minutách vedl již o dvě branky. Do půle padlo ještě po jedné brance na každé straně. Ve druhém poločasu si už hráči Poličky hlídali vypracovaný náskok a utkání nakonec dovedli do vítězného konce. Jilemnice si tak na svůj první letošní bodový zisk bude muset ještě počkat.

V dalším duelu prověřil Novabrik zatím neporažený Zlín a bylo to opakování loňského semifinálového klání, které přineslo neobvyklou podívanou. Zlín, stejně jako v duelu s Moravskou Třebovou, první poločas opanoval a vyhrál jej o jedinou branku. Utkání však bylo stále otevřené a Polička se bude muset tlačit dopředu. Ve druhém dějství se hrálo o každý píď palubovky a Valaši si těsnou výhru udrželi až do samotného závěru a v turnaji získávají šest bodů.

V posledním utkání mohelnického turnaje je na programu utkání mezi Moravskou Třebovou a Jilemnicí. Domácí celek tentokrát na rozdíl od předchozího duelu se Zlínem zvládl první půli a vyhrál ji o dvě branky. Ve druhém poločasu se strhla na hřišti přestřelka a diváci viděli hned šest branek. Šakalové ale dokráčeli k další výhře a po čtyřech utkáních mají lichotivý počet devíti bodů. Jilemnice odjíždí i přes sympatické výkony z turnaje s prázdnou.

A/ datum: 18.11.2017
místo: SH Mohelnice
pořadatel: ŠAKALÍ HNĚV Moravská Třebová
čas 1.utkání: 17.00 hod.
rozhodčí: FRAJT Oldřich, UHLÁR Ivo, VITÁSEK Tomáš
delegát: BELŽÍK Jiří

1. 17,00 hod. - Šakalí hněv Moravská Třebová - FUTSAL Zlín 4:5 (0:3)
Branky: Sedláček 2, Studený, Němec - Kovář 2, Kostka, Haloda, Kamenčák

2. 18,00 hod. - VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 3:1 (3:1)

3. 19,00 hod. - FUTSAL Zlín - VPS NOVABRIK Polička 2:1 (1:0)