ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Čeští futsalisté se na ME v roce 2016 v ruském Jegorjevsku vrátili na medailové pozice .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 4.hracího dne Zlínské krajské ligy SF, tabulka, další program

zobrazit foto

9.12.2017, 08:41 | vložil: Vladimír Vitásek

4. turnaj 9.12.2017 SH Otrokovice
33. 8:00 Bure Hulín - Inter Otrokovice 1:0 /1:0/
34. 8:35 Maloun Tečovice - BadBoys 3:3 /1:2/
35. 9:10 Inter Otrokovice - Oldstars 4:5 /2:2/
36. 9:45 Bure Hulín - Maloun Tečovice 2:5 /1:3/
37. 10:20 Gumídci Kroměříž - Oldstars 2:5 /2:3/
38. 10:55 BadBoys - Bure Hulín 2:/2:2/
39. 11:30 Gumídci Kroměříž - Inter Otrokovice 2:5 /0:3/
40. 12:05 Oldstars - Zlín B 7:1 /4:0/
41. 12:40 BadBoys - Skaštice 0:9 /0:6/
42. 13:15 Futsal Kroměříž - Zlín B 2:1 /1:0/
43. 13:50 ASC Bohuslavice - Gumídci Kroměříž 3:2 /3:0/
44. 14:25 Skaštice - Futsal Kroměříž 4:4 /1:1/
45. 15:00 Zlín B - ASC Bohuslavice 2:3 /2:0/

Dnešním dnem skončila základní část krajské ligy, ve které se družstva utkala podle propozic každé s každým.

Tabulka po základní části:

Tabulka pořadí
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. SKAŠTICE 9 8 1 0 54:20 25
2. FUTSAL Kroměříž 9 6 1 2 42:18 19
3. INTER Otrokovice 9 6 0 3 34:23 18
4. OLDSTARS 9 5 3 1 31:21 18
5. MALOUN Tečovice 9 4 2 3 15:22 14
6. ASC Bohuslavice 9 4 1 4 21:29 13
7. BURE Hulín 9 4 0 5 20:25 12
8. BAD BOYS 9 2 2 5 16:30 8
9. FUTSAL Zlín "B" 9 1 0 8 15:35 3
10. GUMÍDCI Kroměříž 9 0 0 9 10:35 0

Nyní nás čeká nadstavbová část ligy o které říká reglement soutěže následující:
Nadstavbová část:
Po základní části bude tabulka rozdělena na 2 skupiny Sudá (2,4,6,8,10) a Lichá ( 1,3, 5, 7, 9). Týmy se utkají o 8 postupových míst. Ve dvou skupinách se odehraje opět každý s každým, přičemž body po základní části zůstávají a počítají se celkem do tabulky. Každý tým odehraje 4 zápasy.

Nadstavbová část má 2 hrací dny a to 6.ledna 2018 v Holešově a 20.ledna 2018 v Otrokovicích.

Zde je rozpis:

6.1.2018 Holešov
46. 8:00 1 3
47. 8:35 5 9
48. 9:10 7 1
49. 9:45 3 5
50. 10:20 7 9
51. 10:55 2 4
52. 11:30 6 10
53. 12:05 8 2
54. 12:40 4 6
55. 13:15 8 10

20.1.2018 Otrokovice
56. 8:00 5 7
57. 8:35 9 3
58. 9:10 1 5
59. 9:45 3 7
60. 10:20 9 1
61. 10:55 6 8
62. 11:30 10 4
63. 12:05 2 6
64. 12:40 4 8
65. 13:15 10 2


Sálovkáři, udělejte si čas a přijďte povzbudit své favority.




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: