ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Libouchci pokračovala 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín

zobrazit foto

10.12.2017, 09:30 | vložil: Petr Koseček

Čtvrté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín odehráli sálovkáři v sobotu 9.12.2017 v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj pořadím nezamíchal, všechna mužstva si udržela své pozice, jen Autocentrum Jílové „B“ na první pozici svým nejbližším pronásledovatelům odskočilo již na rozdíl osmi bodů. Rezerva Jílového si ve třech utkáních vybojovala šest bodů za dvě vítězství a jednu porážku.

Se stejnou bilancí jako Jílovští odjížděly z libouchecké haly další dva týmy. Za událost kola lze označit výhru Hezounů Děčín „A“ nad „Lesníky“ ze Šluknova. Hezouni k tomu ještě získali další výhru nad Žlebas a právě tomuto soupeři jsou vzdáleni o sedm bodů. I FC Slovanka Korado SW Děčín získala šest bodů, díky nímž se reálně dostala do bojů o stupně vítězů.
Týmy ze Šluknovského výběžku získaly čtyři body za výhru, prohru a vzájemnou remízu. SLŠ a SOŠS Šluknov i Benteler Rumburk si tak nechaly utéct vedoucí Jílové a naopak přiblížit Slovanku na čtvrtém místě na rozdíl dvou resp. jednoho bodu.

Z krize se nemůže vyhrabat Las Žlebas Děčín. Opět nebodoval a se třemi body se krčí na dně ligové tabulky. Mužem 4. kola byl zvolen František Holubek z Benteleru Rumburk a střelcem tohoto kola se stal Lubomír Michalec z Autocentra Jílové „B“ za šest vstřelených branek.

Následující kolo se odehraje v sobotu 13.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: