ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalista Jiří Doležal po zisku titulu mistra Evropy do 21 let ve Španělsku získal místo v kádru pražské Sparty

zobrazit foto

11.12.2017, 08:29 | vložil: Petr Koseček

Sparťanské řady rozšířili Jiří Doležal s Janem Koudelkou

„Vzhledem k tomu, že jsme měli v týmu více zraněných hráčů, tak jsem byl nucen reagovat a přivést nějaké hráče na hostování, aby nám během prosince, kdy nás čekali a čekají těžké zápasy, pomohli," objasnil Beni Simitči a navázal: „Jak Pimpolho, tak Amadeu nemohou hrát a co se týče Wildeho, tak u něj stále nevíme, zda bude k dispozici ve všech zápasech."

Sparta proto přivedla do týmu Jiřího Doležala a Jana Koudelku. „Doležal je hráčem Chemcomexu, ale zároveň působí v naší juniorce. Je to velmi nadějný futsalista. Včera se vrátil ze Španělska, kde se s reprezentací U21 sálového fotbalu stal mistrem Evropy, navíc byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Jen potvrdil svou kvalitu a důvod, proč jsem si ho vybral. Věřím, že během pár let bude patřit k důležitým hráčům českého futsalu," řekl k první posile kouč Sparty Beni Simitči.

Druhým novicem v dresu Sarty je Jan Koudelka. „Spolu s Patrikem Levčíkem patří Jan Koudelka k nejlepším hráčům malého fotbalu. Oba byli v našem hledáčku. Patrik Levčík ale musel dodržet slovo, které dal hodonínskému Tangu, a proto nemohl přijít k nám. Přišel ale Jan Koudelka, kterého zná velmi dobře Jan Klíma, a také Michal Belej. Rozhodli jsme se, že ho budeme kontaktovat a jsem rád, že okamžitě naši výzvu přijal a pomůže nám," těšilo Beniho Simitči, který dodal: „Je srdcem sparťan a přijal nabídku bez váhání. Jeho premiéra v dresu Sparty nebyla ale moc šťasná. Hned po půl minutě na palubovce inkasoval úder do obličeje a musela ho odvést záchranná služba a sešít mu následně v nemocnici ránu na nose a zastavit krvácení. Doufám, že se dá rychle dohromady a pomůže nám s polu s Doležalem v neděli proti České Lípě."

Během dvou dnů čekají Spartu dva zápasy. „Nejprve hrajeme v neděli s Českou Lípou a v úterý pak finále poháru s Chrudimí. I proto potřebujeme mít k dispozici co nejširší kádr, abychom mohli případně některé hráče pošetřit," uvedl Beni Simitči a na závěr prozradil, proč přivedl do týmu právě Koudelku s Doležalem: „Oba dva jsou typologicky hodně podobní. Jsou to výbušní hráči, mají nízko těžiště, jsou rychlí a jsou to univerzálové, což znamená, že je mohu použít na více postech, navíc jsou obounozí. Zároveň jsou to slušní, pracovití kluci. Nejsou to žádní machýrci a budu je moci použít vždy tam, kam budu potřebovat."

Zdroj: http://www.sparta-futsal.cz/aktuality/488/Spartanske-rady-rozsirili-Jiri-Dolezal-s-Janem-Koudelkou.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: