ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se i nadále výsledkově trápí .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Finále krajského poháru na Ústecku ovládlo Autocentrum Jílové

zobrazit foto

12.12.2017, 17:44 | vložil: Petr Koseček

Libouchecká sportovní hala hostila v neděli 10.12.2017 již 25. ročník finále Krajského poháru Ústeckého štábu sálového fotbalu v sálové kopané, který se hrál pod názvem „O pohár firmy Benešovské stavebniny s.r.o.“. Tohoto jubilejního ročníku se zúčastnilo šest týmů rozdělených do dvou skupin. Skupinu „A“ tvořili hráči Autocentra Jílové – obhájci titulu, Bumika Děčín a SC Stap Vilémov. Ve skupině „B“ si zahráli sálovkáři JK Trans Varnsdorf, FC Veteráns Želenice a Sokola Bělá.

Ve vyrovnaném „Áčku“ vždy o vítězství rozhodoval jednobrankový rozdíl ve skóre a nejlépe si v něm vedli borci Autocentra Jílové, kteří do semifinálových bojů postoupili bez zaváhání. Z druhého místa doprovodilo Jílovské do semifinále Bumiko Děčín, jež zvládlo utkání s SC Stap Vilémov. Ten si následně zahrál o páté místo.

„Béčko“ bylo výsledkově divočejší a suverénně si v něm vedl Sokol Bělá. Dalším semifinálovým účastníkem se staly FC Veteráns Želenice, které si poradily s JK Trans Varnsdorf.

Varnsdorfští pak vyzvali SC Stap Vilémov v souboji o páté místo a po výhře 3:2 si toto umístění i vybojovali.

Poté následovaly duely o postup do finále. V tom prvním zvítězilo Autocentrum Jílové nad FC Veteráns Želenice 2:1 a mohlo tak stále pomýšlet na obhajobu pohárového titulu. Druhé semifinále pro sebe urvalo Bumiko Děčín, které vyhrálo nad překvapením turnaje Sokolem Bělá 3:1. Souboj smutných semifinalistů o třetí místo pro sebe získal Sokol Bělá, jenž v přestřelce porazil FC Veteráns Želenice v poměru 8:3.

A pak již všichni s napětím očekávali finálový duel mezi Autocentrem Jílové a Bumikem Děčín. V Normální hrací době zápas skončil remízou 2:2 a tak o celkovém vítězi musely rozhodnout penalty. V nich měli pevnější nervy Jílováci a tak mohli podruhé za sebou (celkově již po deváté) zvednout nad hlavy trofej pro vítěze Krajského poháru. Nutno podotknout, že obhajoba titulu v této soutěži se nikomu nepovedla dlouhých dvanáct let. Před současným jílovským triumfem se to podařilo JK Trans Varnsdorf v sezónách 2003/2004 a 2004/2005.

Vítězstvím ve finále Krajského poháru si Autocentrum Jílové zajistilo právo účasti v Národním finále poháru České federace sálového fotbalu. Gratulujeme!

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Martin Stach z FC Veteráns Želenice, nejlepším střelcem se stal s 11 góly Michal Culek ze Sokola Bělá a nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové.


Konečné pořadí: 1. Autocentrum Jílové, 2. Bumiko Děčín, 3. Sokol Bělá, 4. FC Veteráns Želenice, 5. JK Trans Varnsdorf, 6. SC Stap Vilémov.

Závěrem by chtěl Ústecký štáb sálového fotbalu v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou poděkovat panu Antonínu Bartákovi ze společnosti Benešovské stavebniny s.r.o. za sponzoring finále Krajského poháru.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: