ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Finále krajského poháru na Ústecku ovládlo Autocentrum Jílové

zobrazit foto

12.12.2017, 17:44 | vložil: Petr Koseček

Libouchecká sportovní hala hostila v neděli 10.12.2017 již 25. ročník finále Krajského poháru Ústeckého štábu sálového fotbalu v sálové kopané, který se hrál pod názvem „O pohár firmy Benešovské stavebniny s.r.o.“. Tohoto jubilejního ročníku se zúčastnilo šest týmů rozdělených do dvou skupin. Skupinu „A“ tvořili hráči Autocentra Jílové – obhájci titulu, Bumika Děčín a SC Stap Vilémov. Ve skupině „B“ si zahráli sálovkáři JK Trans Varnsdorf, FC Veteráns Želenice a Sokola Bělá.

Ve vyrovnaném „Áčku“ vždy o vítězství rozhodoval jednobrankový rozdíl ve skóre a nejlépe si v něm vedli borci Autocentra Jílové, kteří do semifinálových bojů postoupili bez zaváhání. Z druhého místa doprovodilo Jílovské do semifinále Bumiko Děčín, jež zvládlo utkání s SC Stap Vilémov. Ten si následně zahrál o páté místo.

„Béčko“ bylo výsledkově divočejší a suverénně si v něm vedl Sokol Bělá. Dalším semifinálovým účastníkem se staly FC Veteráns Želenice, které si poradily s JK Trans Varnsdorf.

Varnsdorfští pak vyzvali SC Stap Vilémov v souboji o páté místo a po výhře 3:2 si toto umístění i vybojovali.

Poté následovaly duely o postup do finále. V tom prvním zvítězilo Autocentrum Jílové nad FC Veteráns Želenice 2:1 a mohlo tak stále pomýšlet na obhajobu pohárového titulu. Druhé semifinále pro sebe urvalo Bumiko Děčín, které vyhrálo nad překvapením turnaje Sokolem Bělá 3:1. Souboj smutných semifinalistů o třetí místo pro sebe získal Sokol Bělá, jenž v přestřelce porazil FC Veteráns Želenice v poměru 8:3.

A pak již všichni s napětím očekávali finálový duel mezi Autocentrem Jílové a Bumikem Děčín. V Normální hrací době zápas skončil remízou 2:2 a tak o celkovém vítězi musely rozhodnout penalty. V nich měli pevnější nervy Jílováci a tak mohli podruhé za sebou (celkově již po deváté) zvednout nad hlavy trofej pro vítěze Krajského poháru. Nutno podotknout, že obhajoba titulu v této soutěži se nikomu nepovedla dlouhých dvanáct let. Před současným jílovským triumfem se to podařilo JK Trans Varnsdorf v sezónách 2003/2004 a 2004/2005.

Vítězstvím ve finále Krajského poháru si Autocentrum Jílové zajistilo právo účasti v Národním finále poháru České federace sálového fotbalu. Gratulujeme!

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Martin Stach z FC Veteráns Želenice, nejlepším střelcem se stal s 11 góly Michal Culek ze Sokola Bělá a nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové.


Konečné pořadí: 1. Autocentrum Jílové, 2. Bumiko Děčín, 3. Sokol Bělá, 4. FC Veteráns Želenice, 5. JK Trans Varnsdorf, 6. SC Stap Vilémov.

Závěrem by chtěl Ústecký štáb sálového fotbalu v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou poděkovat panu Antonínu Bartákovi ze společnosti Benešovské stavebniny s.r.o. za sponzoring finále Krajského poháru.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: