ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký sálovkář Jirka Mužík si zahrál za Chrudim Ligu mistrů .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Po 4. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje do čela JK Trans Varnsdorf

zobrazit foto

18.12.2017, 16:07 | vložil: Petr Koseček

Sálovkáři Ústeckého kraje se rozloučili s kalendářním rokem 2017 čtvrtým kolem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v neděli 17.12.2017 v Libouchci.

Po tomto turnaji se již pomalu krystalizují čtveřice mužstev, která budou hrát o titul nebo naopak o záchranu v soutěži.
Na „mistrovskou“ vlnu se vrátilo Autocentrum Jílové „A“, které ve třech utkáních posbíralo devět bodů a poskočilo ze šesté příčky na čtvrtou.
I JK Trans Varnsdorf získal ve čtvrtém kole devět bodů, jen k tomu potřeboval čtyři zápasy. A i když v současnosti se svým největším konkurentem ze Želenic prohrál, přesto má před ním na čele tříbodový náskok.

FC Veteráns Želenice po dvou vítězstvích zaváhaly s Vilémovem, ale bezpečně drží druhé místo. Sokol Bělá ukázal, že nechce držet v ruce „Černého Petra“ a po zisku šesti bodů ze tří utkání se sedmému „Décéčku“ přiblížil na rozdíl jednoho bodu.

Bumiko Děčín vyhrálo ze tří zápasů jen jeden, nechalo si čelo tabulky utéct a naopak dovolilo Jílovským, aby se ne ně bodově dotáhlo.
I zbylé trio týmů vybojovalo tři body, ale ze čtyř utkání. Pro SC Stap Vilémov a Turbo Děčín „A“ to znamená, že se jim pomalu vzdaluje účast v bojích o titul, jelikož obě mužstva ztrácejí na čtvrtého již pět bodů. DeCe Computers Děčín díky výhře nad Vilémovem stále drží sedmou pozici.

Mužem kola byl zvolen Radek Rangl z Autocentra Jílové „A“ a střelcem kola se stal za 6 vstřelených branek Michal Culek ze Sokola Bělá.
Následující kolo se odehraje první sobotu v novém roce, tj. v sobotu 6.1.2018 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: