ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se i nadále výsledkově trápí .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Favorizované Jílové skončilo ve Vánočním turnaji už ve čtvrtfinále

zobrazit foto

25.12.2017, 10:15 | vložil: Petr Koseček

Libouchec – Už 11. ročník tradičního klání ve futsale vyhrál už posedmé tým, který si vypůjčil název ze seriálu Okresní přebor.

Tým Slavoj Houslice slavil v Libouchci po třech letech. „Je to nejúspěšnější tým v celé historii turnaje, který nejhůře skončil na druhém místě. Letos se turnaje opět zúčastnilo deset týmu rozdělených do dvou skupin, ze kterých postoupily do čtvrtfinále z každé skupiny první čtyři týmy,“ pravil Petr Pulda, jeden z organizátorů.Čtvrtfinále byla pohromou pro favorizované týmy Jílového a Rudé Hvězdy. „Do té doby dobře hrající tým Jílového nestačilo na podceňovaný, ale dobře bojující tým Unionu, který dobře bránil a vyrážel k smrtícím brejkům. Posledního vítěze turnaje popravil jejich vlastní hráč ze sálového fotbalu Michal Horyna třemi brankami. Překvapením turnaje byl tým Lokomotiva Děčín, ta si hladce poradila s DC Východem. Slavoj Houslice sice brzo prohrával s Bobo týmem, který dlouho odolával favoritovi, ale přeci jenom se zde projevila nejenom kvalita týmu z Houslic, ale i jejich širší kádr,“ pokračoval Pulda.

Zde si Houslice zbytečně zkomplikovaly postup, kdy brankář Jeřábek deset vteřin před koncem při chycení šance soupeře, chtěl dát gól přes celé hřiště, ale nešťastně trefil před sebou stojícího soupeře a ten už neměl problém mu míč vrátit do branky. Své zaváhání pak napravil v penaltovém rozstřelu. V posledním čtvrtfinálovém duelu na sebe narazily týmy Rudé Hvězdy a Turba. S minimem šancí na obou stranách nakonec po penaltovém rozstřelu postoupil tým Turba. Nováček turnaje měl kvalitní tým, a to potvrdil postupem do finále.

„V semifinále už k žádnému překvapení nedošlo. Nejprev Houslice porazily Lokomotivu Děčín a Turbo hladce vyřadilo Union. Union v boji o třetí místo porazil Lokomotivu Děčín těsně 2:1 a stejným výsledkem skončil finálový duel mezi Houslicemi a Turbem. Podle mého názoru to byl nejvyrovnanější turnaj za celou dobu pořádání. Za Bobo tým nastoupil třeba i Lukáš Vaněk z druholigového Ústí a za Houslice pravidelně nastupuje Petr Voříšek. Na turnaj jezdí občas Petr Benát z Českých Budějovic, který letos byl v zahraničí na dovolené,“ pochvaloval si Pulda

Nezapomnělo se na nejlepší výkony jednotlivců. Cenu pro nejlepšího kanonýra si vystřílel Petr Voříšek z Houslic (šest branek). Nejlepšího brankáře si vychytal Ladislav Spišák z Turba. A nejlepším hráčem byl vyhlášen Josef Štercl z Houslic.

Výsledky play-off:
Čtvrtfinále: Jílové – Union 1:4, Houslice – Bobo tým 3:2 pk, LoKo DC – DC Východ 5:1, Rudá Hvězda – Turbo 0:1 pk.
Semifinále: Houslice – LoKo DC 2:1, Union – Turbo 0:3.
O 3. místo: LoKo DC – Union 1:2.
Finále: Houslice – Turbo 2:1.


Zdroj: https://decinsky.denik.cz/ostatni_region/vanocnimu-turnaji-kraloval-slavoj-houslice-20171224.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: