ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Teletext České televize informuje o Celostátní lize .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Marek Matocha z Moravské Třebové a futsalisté Poličky jsou v nominaci na nejlepší sportovce Svitavska

zobrazit foto

4.1.2018, 08:30 | vložil: Petr Koseček

Svitavy /SPORTOVEC ROKU/ – Jednotlivec nebo kolektiv, který získá největší podporu od čtenářů, bude mezi vyhodnocenými na slavnostním galavečeru, který se koná v úterý 23. ledna v Tylově domě v Poličce.

Anketa Nejúspěšnější sportovec regionu Svitavska za rok 2017 vstupuje do závěrečné fáze. V nejbližší době se sejde odborná komise, která rozhodne o jménech a pořadí laureátů v jednotlivých kategoriích.


Ke slovu se však jako tradičně dostáváte také vy, naši čtenáři.

Jenom a pouze vaše hlasy určí, kdo se stane sportovní hvězdou Svitavského deníku za rok 2017. Podpořte proto svoje oblíbené sportovce! Stačí si vybrat z předloženého seznamu nominovaných jednotlivců a družstev, řádně vyplnit hlasovací lístek, který vychází v tištěném Deníku, a nejpozději do 15. ledna jej doručit do redakce (náměstí Míru 65/33, 568 02 Svitavy).

Ten, kdo obdrží nejvíce hlasů od čtenářů, si převezme ocenění v průběhu galavečera v Poličce.

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

Petr BARTOŠ (motokros, Orion Racing Team Litomyšl). Martin DOUBEK (automobilové závody, Orion Racing Team Litomyšl). Lenka JŮZOVÁ (karate, Karatedo Němčice). Marek MATOCHA (sálový fotbal, Šakalí hněv Moravská Třebová). Jonáš NEDVĚD (motokros, Orion Racing Team Litomyšl). Stanislav PAULÍČEK (požární sport, SDH Široký Důl). Jiří SKŘIVAN (jezdecký sport, Stáj Manon Litomyšl). František ŠUTERA (kickbox, Arena Vysočina Polička). Lenka VEJDĚLKOVÁ (závody Spartan Race, Bystré).

JEDNOTLIVCI DOROST

Martin BÍNA (atletika, AK Slovan Moravská Třebová). Martin COUFAL (kickbox, Arena Vysočina Polička). Markéta HÁJKOVÁ (cyklistika, CK Slovan Moravská Třebová). Anna KAŠPAROVÁ (karate, TJ Jiskra Litomyšl). Tereza LIPAVSKÁ (jezdecký sport, JK For Riders Team). Václav MAČÁT (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Zuzana ŠAFÁŘOVÁ (cyklistika, Cyklo-ski klub Polička).

JEDNOTLIVCI ŽÁCI

Šárka ABRAHAMOVÁ (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Nikola BÁRTOVÁ (jezdecký sport, Jezdecký klub Markéty Bártové Kamenná Horka). Anabel BROKEŠOVÁ (bowling, ABB Vidlatá Seč). Eliška ČERVENÁ (atletika, Atletika Polička). Hana HÁJKOVÁ (atletika, TJ Slovan Moravská Třebová). Milan HERMON (kickbox, Arena Vysočina Polička). Natálie JANDÍKOVÁ (plavání, Sportstem Litomyšl). Adéla KARLÍKOVÁ (sportovní gymnastika, TJ Svitavy). Karolína MACHOVÁ (skate slalom, SK8 Slalom Polička). Petr MARTINŮ (skate slalom, SK8 Slalom Polička). Lukáš MARTINŮ (skate slalom, SK8 Slalom Polička). Šimon NĚMEC (cyklistika, Cyklo-ski klub Polička). Dominik ROUCHAL (tenis, TJ Svitavy). Eliška SKŘIVANOVÁ (jezdecký sport, JK Hřebčín Suchá). Kristýna ŠKRABALOVÁ (atletika, TJ Svitavy). Ondřej ŠVANDA (šachy, TJ Štefanydes Polička). Vladimír OCÁSEK (kickbox, Arena Vysočina Polička). Jakub VRTĚNA (tenis, TJ Svitavy). Daniel ZOICAS (atletika, TJ Svitavy).

VETERÁNI

Anna BROKEŠOVÁ (bowling, ABB Vidlatá Seč). Jiří BUREŠ (silniční cyklistika, F-Bike klub Sádek). Oldřich LORENC (šachy, TJ Štefanydes Polička). Ladislava MARKOVÁ (triatlon, SK Orbea Czech Masters Svitavy). Ivo STRNAD (atletika, TJ Jiskra Litomyšl).

TRENÉŘI

Martin LIPENSKÝ (tenis, TJ Svitavy). Daniel MAČÁT (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Josef NOVÁK (atletika, TJ Svitavy). Lubomír RŮŽIČKA (basketbal, Dekstone Tuři Svitavy). Martin ŠORF (basketbal, Adfors Basket Litomyšl). Jana ŠROTOVÁ (sportovní gymnastika, TJ Svitavy). Radek VYMĚTAL (basketbal, BK Jevíčko).

KOLEKTIVY DOSPĚLÍ

Dekstone Tuři Svitavy (basketbal). Farmtec Team (horské běhy ROCK point). SK Kometa Polička (hokejbal). TJ Sokol Borová (stolní tenis). VPS Novabrik Polička (sálová kopaná). TJ Jiskra Litomyšl (atletika).

KOLEKTIVY DOROST

Adfors Basket Litomyšl (basketbal kadetky). HC Spartak Polička (lední hokej junioři). TJ Štefanydes Polička (šachy). TJ Svitavy (atletika dorostenky).

KOLEKTIVY ŽÁCI

Adfors Basket Litomyšl (basketbal minižáci). TJ Svitavy (sportovní gymnastika starší žákyně). TJ Svitavy (babytenis). TJ Svitavy (fotbal žáci U15). TJ Svitavy (atletika starší žákyně). TJ Štefanydes Polička (šachy).

HANDICAPOVANÍ

Tomáš BURDA (atletika, TJ Slovan Moravská Třebová).

KRAJÁNEK

Radim ŠULC (volejbal, VSC Fatra Zlín, VK Litomyšl).

Autor: Radek Halva




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: