ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Termínová listina sálovkářských soutěží v Ústeckém kraji pro sezónu 2020/21 .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky Krajské ligy SF Zlínského kraje - 5.hrací den

zobrazit foto

6.1.2018, 09:15 | vložil: Vladimír Vitásek

6.1.2018 SH Holešov

8: 00 Hošani Skaštice - Inter Otrokovice 4:2 /2:1/
8: 35 Maloun Tečovice- Zlín B 3:4 /2:3/
9: 10 Bure Hulín - Hošani Skaštice 2:4 /2:2/
9: 45 Inter Otrokovice - Maloun Tečovice 3:3 /1:1/
10:20 Bure Hulín - Zlín B 5:0 /3:0/
10:55 Futsal Kroměříž - Oldstrars Kroměříž 2:2 /1:0/
11:30 ASC Bohuslavice -Gumídci Kroměříž 2:2 /1:0/
12:05 Bad Boys Louky -Futsal Kroměříž 1:8 /0:4/
12:40 Oldstars Kroměříž - ASC Bohuslavice 2:6 /0:3/
13:15 Bad Boys Louky - Gumídci Kroměříž 7:5 /3:4/

Tabulka soutěže:
1. SKAŠTICE 11 10 1 0 62:24 31
2. FUTSAL Kroměříž 11 7 2 2 52:21 23
3. OLDSTARS 11 6 4 1 39:25 22
4. INTER Otrokovice 11 6 1 4 39:30 19
5. BURE Hulín 11 5 0 6 27:29 15
6. MALOUN Tečovice 11 4 3 4 21:29 15
7. ASC Bohuslavice 11 4 2 5 25:37 14
8. BAD BOYS 11 3 2 6 24:43 11
9. FUTSAL Zlín "B" 11 2 0 9 19:43 6
10. GUMÍDCI Kroměříž 11 0 1 10 17:44 1


Tabulka střelců:
poř. jméno družstvo branky
1 Konečník Zdeněk SKAŠTICE 26
2 Motal Lukáš SKAŠTICE 20
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 10
4 Kolář Michal INTER Otrokovice 9
4 Malota Tomáš BAD BOYS 9
4 Slaměník Ondřej OLDSTARS 9
5 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 8
5 Silný Jan MALOUN Tečovice 8
6 Kalina David FUTSAL Kroměříž 7
6 Krajča Pavel¨ INTER Otrokovice 7
6 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 7
7 Chalupa Kamil GUMÍDCI Kroměříž 6
7 Menšík David OLDSTARS 6
7 Navrátil Jakub BURE Hulín 6
8 Havlík Marek OLDSTARS 5
8 Sova Antonín SKAŠTICE 5



















Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: