ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Ve Vysokém Mýtě pokračovala v sobotu Východočeská krajská liga

zobrazit foto

9.1.2018, 08:51 | vložil: Petr Koseček

Čtvrtým turnajem pokračovala v sobotu ve Vysokém Mýtě krajská liga ve futsale-sálovém fotbale. Hraje ji šest týmů, které se utkají v šesti turnajich .Další turnaj se koná 13.1.2018 ve Vysokém Mýtě. V čele soutěže se usadil Šakalí hněv Moravská Třebová B před Lanškrounem a Tisovou.



Krajská liga: 4.turnaj - 6.1.2018 – Vysoké Mýto







24) Pardál D.Újezd : Zanzibar Lanškroun 2:7 - Kabrhel 2 – Stasiowski 2,

Doležal 2, Marek,Sita,Mareš


25) Bukvice V.Mýto : Tisako Tisová 4:5 - Hájek 2,Valášek,Fišer – Souček 3,

Jirsák,Hlušička


26) POlička B : Zanzibar Lanškroun 1:3 - Vaško – Skalický 2,Marek


27) Pardál D.Újezd : M.Třebová B 0:11 - Němec 3,Eliáš 3,Paulus 2,Brychta,

Můller,Frisch


28) Bukvice V.Mýto : Zanzibar Lanškroun 2:2 - L.+D.Chadima - Doležal,Skalický



29) Tisako Tisová : Mor.Třebová B 1:3 - Uher - Eliáš,Paulus,Štaffa


30) Bukvice V.Mýto : Polička B 1:1 - L.Chadima - Kovář




Tabulka po 4.turnaji:



1) Šakalí hněv Moravská Třebová B 10 8 1 1 36: 9 25 bodů

2) Zanzibar Lanškroun 11 7 1 3 42:25 22 bodů

3) Tisako Tisová 10 6 1 3 29:26 19 bodů

4) Bukvice Vysoké Mýto 9 3 3 3 29:17 12 bodů

5) VPS Novabrik Polička B 10 2 2 6 17:24 8 bodů

6) Pardál Dolní Újezd 10 0 0 10 11:63 0 bodů




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: