ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Kanonýr Konečník má další grál. Hošanům vystřílel titul v krajské lize .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zlínské rezervě se zatím v Krajské lize příliš nedaří

zobrazit foto

10.1.2018, 09:10 | vložil: Petr Koseček

Zlínské rezervě se zatím v Krajské lize příliš nedaří a stále zůstává před branami play off, ale omlazený celek může ještě zabojovat na turnaji 20. ledna v otrokovické sportovní hale, kde ho však čekají favorizované celky ze Skaštic a Otrokovic.

SEZÓNA 2017/2018

1.turnaj SOBOTA 4.11.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Gumídci Kroměříž 3:0 (0:0) góly: Julina 3

Futsal Zlín B – FC Internazionale Otrokovice 1:4 (0:0) gól: Skřivánek



2.turnaj SOBOTA 18.11.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – BadBoys Malenovice 1:2 (0:1) gól Kamenčák

Futsal Zlín B – SK Bure Hulín 1:6 (1:2) gól Hruška



3.turnaj SOBOTA 2.12.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Maloun Tečovice 1:2 (1:1) gól Okonkwo

Futsal Zlín B – Skaštice 4:9 (2:6) góly Okonkwo 2, Velev, Hruška




4.turnaj SOBOTA 9.12.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Oldstars Kroměříž 1:7 (0:4) gól Hruška

Futsal Zlín B – Futsal Kroměříž 1:2 (0:1) gól Skřivánek

Futsal Zlín B – ASC Bohuslavice 2:3 (2:0) góly Hruška, Skřivánek



NADSTAVBOVÁ ČÁST

5.turnaj SOBOTA 6.1.2018 (Sportovní hala Holešov)

Futsal Zlín B (9) – Maloun Tečovice (5) 4:3 (3:2) góly Kahaja 2, Okál, Skřivánek

Futsal Zlín B (9) – SK Bure Hulín (7) 0:5 (0:3)



6.turnaj SOBOTA 20.1.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

1.zápas 8:35 – Futsal Zlín B (9) – FC Internazionale Otrokovice (3)

2.zápas 10:20 – Futsal Zlín B (9) – Skaštice (1)



ČTVRTFINÁLE

7.turnaj SOBOTA 27.1.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



SEMIFINÁLE/ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

8.turnaj SOBOTA 10.2.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



FINÁLE/ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

9.turnaj SOBOTA 24.2.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



Tabulka soutěže:
1. Hošani SKAŠTICE 11 10 1 0 62:24 31
2. FUTSAL Kroměříž 11 7 2 2 52:21 23
3. OLDSTARS Kroměříž 11 6 4 1 39:25 22
4. INTER Otrokovice 11 6 1 4 39:30 19
5. BURE Hulín 11 5 0 6 27:29 15
6. MALOUN Tečovice 11 4 3 4 21:29 15
7. ASC Bohuslavice 11 4 2 5 25:37 14
8. BAD BOYS Louky 11 3 2 6 24:43 11
9. FUTSAL Zlín "B" 11 2 0 9 19:43 6
10. GUMÍDCI Kroměříž 11 0 1 10 17:44 1


Tabulka střelců:
poř. jméno družstvo branky
1 Konečník Zdeněk SKAŠTICE 26
2 Motal Lukáš SKAŠTICE 20
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 10
4 Kolář Michal INTER Otrokovice 9
4 Malota Tomáš BAD BOYS 9
4 Slaměník Ondřej OLDSTARS 9
5 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 8
5 Silný Jan MALOUN Tečovice 8
6 Kalina David FUTSAL Kroměříž 7
6 Krajča Pavel¨ INTER Otrokovice 7
6 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 7
7 Chalupa Kamil GUMÍDCI Kroměříž 6
7 Menšík David OLDSTARS 6
7 Navrátil Jakub BURE Hulín 6
8 Havlík Marek OLDSTARS 5
8 Sova Antonín SKAŠTICE 5




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: