ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Největší hvězdou v duelech Argentiny a Kolumbie bude John Jairo Pinilla .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zlínské rezervě se zatím v Krajské lize příliš nedaří

zobrazit foto

10.1.2018, 09:10 | vložil: Petr Koseček

Zlínské rezervě se zatím v Krajské lize příliš nedaří a stále zůstává před branami play off, ale omlazený celek může ještě zabojovat na turnaji 20. ledna v otrokovické sportovní hale, kde ho však čekají favorizované celky ze Skaštic a Otrokovic.

SEZÓNA 2017/2018

1.turnaj SOBOTA 4.11.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Gumídci Kroměříž 3:0 (0:0) góly: Julina 3

Futsal Zlín B – FC Internazionale Otrokovice 1:4 (0:0) gól: Skřivánek



2.turnaj SOBOTA 18.11.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – BadBoys Malenovice 1:2 (0:1) gól Kamenčák

Futsal Zlín B – SK Bure Hulín 1:6 (1:2) gól Hruška



3.turnaj SOBOTA 2.12.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Maloun Tečovice 1:2 (1:1) gól Okonkwo

Futsal Zlín B – Skaštice 4:9 (2:6) góly Okonkwo 2, Velev, Hruška




4.turnaj SOBOTA 9.12.2017 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Oldstars Kroměříž 1:7 (0:4) gól Hruška

Futsal Zlín B – Futsal Kroměříž 1:2 (0:1) gól Skřivánek

Futsal Zlín B – ASC Bohuslavice 2:3 (2:0) góly Hruška, Skřivánek



NADSTAVBOVÁ ČÁST

5.turnaj SOBOTA 6.1.2018 (Sportovní hala Holešov)

Futsal Zlín B (9) – Maloun Tečovice (5) 4:3 (3:2) góly Kahaja 2, Okál, Skřivánek

Futsal Zlín B (9) – SK Bure Hulín (7) 0:5 (0:3)



6.turnaj SOBOTA 20.1.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

1.zápas 8:35 – Futsal Zlín B (9) – FC Internazionale Otrokovice (3)

2.zápas 10:20 – Futsal Zlín B (9) – Skaštice (1)



ČTVRTFINÁLE

7.turnaj SOBOTA 27.1.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



SEMIFINÁLE/ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

8.turnaj SOBOTA 10.2.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



FINÁLE/ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

9.turnaj SOBOTA 24.2.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)



Tabulka soutěže:
1. Hošani SKAŠTICE 11 10 1 0 62:24 31
2. FUTSAL Kroměříž 11 7 2 2 52:21 23
3. OLDSTARS Kroměříž 11 6 4 1 39:25 22
4. INTER Otrokovice 11 6 1 4 39:30 19
5. BURE Hulín 11 5 0 6 27:29 15
6. MALOUN Tečovice 11 4 3 4 21:29 15
7. ASC Bohuslavice 11 4 2 5 25:37 14
8. BAD BOYS Louky 11 3 2 6 24:43 11
9. FUTSAL Zlín "B" 11 2 0 9 19:43 6
10. GUMÍDCI Kroměříž 11 0 1 10 17:44 1


Tabulka střelců:
poř. jméno družstvo branky
1 Konečník Zdeněk SKAŠTICE 26
2 Motal Lukáš SKAŠTICE 20
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 10
4 Kolář Michal INTER Otrokovice 9
4 Malota Tomáš BAD BOYS 9
4 Slaměník Ondřej OLDSTARS 9
5 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 8
5 Silný Jan MALOUN Tečovice 8
6 Kalina David FUTSAL Kroměříž 7
6 Krajča Pavel¨ INTER Otrokovice 7
6 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 7
6 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 7
7 Chalupa Kamil GUMÍDCI Kroměříž 6
7 Menšík David OLDSTARS 6
7 Navrátil Jakub BURE Hulín 6
8 Havlík Marek OLDSTARS 5
8 Sova Antonín SKAŠTICE 5




Liga Mistru 2018
1. Torpedo Mami   6
2. VPS Novabrik Polička   3
3. Association Futsal Puget   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Volga Saratov   6
2. Soiuz-Energo Bobrijsk   3
3. Association Dracénoise de Futsal - ADF   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Jezidy Rjazan   6
2. CHEMCOMEX Praha   3
3. Lund Futsal   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

Play Off:
Finale:
Volga-Torpedo 0:0 (0:0)
Semifinale:
Policka-Volga 2:4 (1:3)
Chemcomex-Torpedo 2:5 (2:0)
Ctvrtfinale:
Volga-Puget 7:1 (5:0)
Torpedo-Lund 10:0 (3:0)
Jezidy-Policka 2:2 (1:1) pen 3:4
CHEMCOMEX-Bobrijsk 6:4 (4:1)
Vysledky
Strelci

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: