ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

I po 5. kole 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín vede rezerva Jílového

zobrazit foto

14.1.2018, 08:47 | vložil: Petr Koseček

Páté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín mají již za sebou sálovkáři tohoto regionu. Tento turnaj se odehrál v sobotu 13.1.2018 v Libouchci a vždycky rád informuji, že žádné mužstvo neodjíždělo s prázdnou, ale ani jeden tým nebyl stoprocentní.

Hned trio týmů mělo bilanci dvou výher a jedné porážky. Teprve druhou porážku v sezóně utrpěla rezerva Autocentra Jílové, když nad její síly byli „Lesníci“ ze Šluknova. Nicméně Jílovští si udržují komfortní osmibodový náskok a neochvějně kráčí za obhajobou titulu. SLŠ a SOŠS Šluknov je stále na druhé pozici a další šestibodový tým FC Slovanka Korado SW Děčín se vyšvihl na bronzový stupínek. Bodový rozdíl mezi druhým a čtvrtým týmem tabulky jsou pouhé čtyři body, což značí, že poslední dvě kola budou nesmírně zajímavá a dramatická.

Hezouni Děčín „A“ v tomto turnaji zažili od každého něco, tedy vítězství, prohru i remízu a opět se o kousek vzdálili poslednímu místu.
Benteler Rumburk v Libouchci zaznamenal jednu výhru a dvé porážky a tři body nestačily k udržení stupňů vítězů.
Las Žlebas Děčín získal pouhý jeden bod za remízu s Hezouny a velice se mu komplikuje plán na opuštění dna ligové tabulky.

Mužem tohoto kola byl zvolen Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠS Šluknov a nejlepším střelcem tohoto turnaje se stal Michal Huček za 9 vstřelených gólů.
Následující kolo se odehraje v sobotu 3.2.2018 od 8.00 hod. opět v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: