ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Jiří Mužík si připsal s Chrudimí první letošní prohru .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci drží čtvrté místo a naději pro play off

zobrazit foto

16.1.2018, 11:49 | vložil: Petr Koseček

Polička – S polovičním ziskem se vrátil z předposledního turnaje základní části nejvyšší soutěže sálovkářů – 1. celostátní ligy futsalu – jediný jihočeský zástupce v barvách týmu Bombarďáci Větřní.

Sedmička statečných Bombarďáků v poličské sportovní hale přesvědčivě zdolala předposlední Jilemnici a i přes obdobně hladkou prohru s domácím favoritem drží v průběžné tabulce pomyslnou „bramborovou“ medaili.

11. kolo: Bombarďáci Větřní – Sico Jilemnice 5:0 (1:0), branky: 11. a 23. Sláma, 31. a 34. Gutheis, 22. Cais. Jilemničtí drželi krok jen v první půli, druhé dějství už bylo jasně v režii jihočeského týmu.

12. kolo: Novabrik Polička – Bombarďáci Větřní 5:1 (3:0), branky: 10. Jílek, 12. Poul, 18. Vondra, 28. Mužík, 40. Stejskal – 27. Sláma. Čestný úspěch hostů zaznamenal Jan Sláma, který se aktuálně s osmi trefami dělí s dalšími dvěma hráči o stříbro v kanonýrské tabulce.

Sestava Bombarďáků v Poličce: Š. Beránek – Sláma, Grznárik, Weinhard, Gutheis, Kališ, Cais.

Nejlepší střelci 1. ligy po 12. kole: 17 – Tomáš Haloda (Zlín), 8 – Jan Sláma (Větřní), Tomáš Fichtner, Ondřej Havrda (oba Chemcomex), … 4 – Václav Cais, Michal Dychtl, Vít Ohnsorg, Rudolf Weinhard (všichni Bombarďáci).

Závěrečný turnaj základní části čeká nadále v tabulce čtvrté Bombarďáky už tuto sobotu 20. ledna, kdy se vydají do české metropole. V radotínské sportovní hale se Větřínští utkají s oběma pražskými celky, a to s průběžně stříbrným Chemcomexem a s aktuálně šestou Spartou.

„Potřebujeme ještě zabodovat, abychom udrželi čtvrté místo a v prvním kole play off se tak vyhnuli nejsilnějším soupeřům a favoritům ze špičky,“ jasně říká manažer a vedoucí větřínského mužstva Karel Klabouch.

Autor: Karel Vosika




Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: