ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Reprezentační trenér Aleš Štorc oznámil nominaci širšího kádru ČR, mezi nováčky je i trojice hráčů z jihočeského Rudolfova

zobrazit foto

17.1.2018, 09:52 | vložil: Petr Koseček

Reprezentační trenér Aleš Štorc dnes oznámil nominaci hráčů pro krátké soustředění národního týmu, které proběhne 27. ledna 2018 v pražském Radotíně.

"Toto soustředění má za cíl najít vhodné adepty reprezentace před blížícím se Mistrovství Evropy a doplnit tak stálice reprezentačního A týmu - Ondřeje Havrdu, Jirku Mužíka, Míru Rotta a jiné….. Ve výběru tak jsou například dlouho nereprezentující hráči jako Marek Srkal, Tomáš Haloda nebo Vašek Cais, také nejlepší hráči zlaté U21 na ME ve Španělsku dle trenéra Pavla Šilhana - Marek Matocha a Jirka Doležal a hlavně byli doporučeni nejlepší svých týmů dle diskuze s jejich trenéry. V nominaci jsou i hráči vítěze Českého poháru z jihočeského Rudolfova", říká k nominaci reprezentační kouč Aleš Štorc.




Program soustředění ČR 27.1. 2018 v sobotu v Praze:

Sraz reprezentace v 10,00 hodin v Praze - Radotíně
11,00 - 13,00 - 1. trénink
13,30 - společný oběd
15,00 - 18,00 - 2. trénink
19,00 - odjezd


Nominace hráčů širší reprezentace:

Brankáři:

Slaný Ondřej - VPS Novabrik Polička
Beránek Štefan - Bombarďáci Větřní
Mareš Martin - Chemcomex Praha
Kunický Dominik – Sparta Praha



Hráči do pole:


Bombarďáci Větřní:

Cais Václav
Grznárik Jakub
Weinhardt Rudolf
Sláma Jan

SC SICO Jilemnice:

Srkal Marek
Machát Pavel


ŠH Moravská Třebová:

Matocha Marek
Němec Pavel
Širůček Adam


FK Adria Dobříč:

Kaválek Martin


Sparta Praha:

Koutenský Lukáš
Jurčík Tomáš
Tomaides Patrik



VPS Novabrik Polička:

Poul Tomáš
Navrátil Petr


Futsal Zlín:

Talaš Jan
Kovář Jiří
Haloda Tomáš
Kostka David



PCO Rudolfov:

Pomeje Marek
Hrbáč Jiří
Pouzar Radim


Chemcomex Praha:

Doležal Jiří




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: