ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

JK Trans Varnsdorf nasadil v RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje k trháku

zobrazit foto

22.1.2018, 09:15 | vložil: Petr Koseček

Třetí lednová sobota byla ve znamení 5. kola třetí sálovkářské soutěže, které Ústecký štáb sálového fotbalu ve svém regionu pořádá. Libouchecká hala 20.1.2018 tedy hostila RAF Děčín Veteráns ligu Ústeckého kraje. Bezesporu největší událostí tohoto turnaje je premiérová výhra SK Dumbo Děčín ve veteránské soutěži, když výsledkem 5:2 porazilo „Tenisty“ z Proboštova.


Eurosport Teplice naplno bodoval a ziskem devíti bodů se vyšvihl na třetí místo a ještě může výrazně zamíchat kartami v bojích o dvě postupová místa na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+.
I Old Stars Ludvíkovice vybojovaly ve třech zápasech devět bodů, které je katapultovaly ze sedmé na pátou příčku znamenající účast v bojích o titul.
Lídr tabulky JK Trans Varnsdorf byl také stoprocentní, jen měl na programu dva zápasy. I to mu stačilo k tomu, aby si vytvořil tříbodový náskok před svým nejbližším pronásledovatelem SK Jílové. I to odehrálo dvě utkání, v nichž jednou zvítězilo a jednou odešlo poraženo, což stačilo k udržení stříbrné pozice.
Jak již bylo zmíněno, SK Dumbo Děčín se dočkalo první výhry v této soutěži, ale v dalších dvou utkáních na své soupeře nestačilo. Na posledním místě se však přiblížilo předposledním RAFanům.
Zklamání pravděpodobně zavládlo po tomto turnaji v táboře Sokola Bělá. V přímém souboji o druhé místo sice porazil Jílové, ale další dvě utkání nezvládl a nakonec klesl na čtvrté místo. Zbraně však nevzdává, zvláště když má v šestém kole příznivější los než soupeři stojící v tabulce před ním.
Bez vítězství a jen s jedním bodem za remízu ve vzájemném mači odjížděla z Libouchce dvě mužstva. Nota Děčín jej získala ze dvou zápasů a klesla na šesté místo. Tenis Proboštov odehrál utkání tři a propadl se na sedmou pozici.
Jediným nebodujícím týmem v tomto turnaji byli SK RAFani Děčín a jsou stále osmí.
Mužem kola byl zvolen Václav Fraus z Eurosportu Teplice a jeho týmový kolega Jan Mikšovic se za šest vstřelených gólů stal nejlepším střelcem turnaje.
Závěrečné kolo základní části se odehraje v sobotu 10.2.2018 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: