Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality

Českokrumlovský deník - Bombarďáci Větřní vyzvou ve čtvrtfinále pražskou Spartu v hale českobudějovické Lokomotivy

23.1.2018, 08:30 | vložil: Petr Koseček

Bombarďáci podlehli Chemcomexu, Spartu porazili 3:0.

Závěrečný turnaj, který se odehrál v radotínské hale dopadl pro náš tým dobře. V prvním zápase jsme po výborném prvním poločase dokonce vedli nad favorizovaným Chemcomexem 3:1, ale druhý poločas se nám nepovedl. Soupeř převedl dokonalý obrat a zvítězil v poměru 4:6. Góly za náš tým obstarali: Cais, Pícha, Dychtl a Gutheis.

Ve druhém zápase jsme výborně plnili obranné pokyny trenéra Šilhána a to se odrazilo i na výsledku. Sparta si v průběhu utkání vytvořila pár příležitostí, které likvidoval brankář Beránek. Postupně se za nás trefili Cais, Grznárik, Gutheis a tato výhra nám zajistila konečné 4. místo v tabulce Celostátní ligy.

V playoff tedy vyzveme 5. tým tabulky, kterým je Sparta Praha. První utkání hrajeme 10. 2. od 20:00 v hale Lokomotiva v Českých Budějovicích a tímto jste všichni srdečně zváni. Přijďte se podívat na výbornou sálovku a podpořit náš tým v cestě za vysněným Final Four.

Zdroj: facebook Větřní