ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Rozpis utkání čtvrtfinále play-off Krajské ligy Zlínského kraje 2017-2018, tabulky

zobrazit foto

25.1.2018, 16:32 | vložil: Vladimír Vitásek

Čtvrtfinále play - off

66. 8:00 HOŠANI Skaštice - ASC Bohuslavice
67. 8:35 FUTSAL Kroměříž - BAD BOYS
68. 9:10 ASC Bohuslavice - HOŠANI Skaštice
69. 9:45 BAD BOYS - FUTSAL Kroměříž
70. 10:20 OLDSTARS - Bure Hulín
71. 10:55 Inter Otrokovice - Maloun Tečovice
72. 11:30 Bure Hulín - OLDSTARS
73. 12:05 Maloun Tečovice - Inter Otrokovice
74. 12:40 Zlín B - Gumídci Kroměříž

Tabulka pořadí po základní a nadstavbové části

poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body

1. SKAŠTICE 13 12 1 0 70:28 37
2. FUTSAL Kroměříž 13 9 2 2 67:23 29
3. OLDSTARS 13 7 5 1 46:29 26
4. INTER Otrokovice13 8 1 4 50:35 25
5. MALOUN Tečovice 13 5 3 5 24:33 18
6. BURE Hulín 13 5 0 8 30:37 15
7. BAD BOYS 13 4 2 7 31:49 14
8. ASC Bohuslavice 13 4 2 7 25:51 14
9. FUTSAL Zlín "B" 13 2 0 11 24:52 6
10. GUMÍDCI Kroměříž13 0 2 11 20:50 2

Tabulka slušnosti

poř. družstvo body

1. FUTSAL Kroměříž 43
2. SKAŠTICE 53
3. ASC Bohuslavice 62
4. FUTSAL Zlín "B" 68
5. INTER Otrokovice 69
6. BAD BOYS 79
7. GUMÍDCI Kroměříž 81
8. BURE Hulín 112
9. MALOUN Tečovice 118
10. OLDSTARS 133

Tabulka střelců

poř. jméno družstvo branky

1 Konečník Zdeněk SKAŠTICE 29
2 Motal Lukáš SKAŠTICE 20
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 12
4 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 10
4 Krajča Pavel¨ INTER Otrokovice 10
4 Malota Tomáš BAD BOYS 10
4 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 10
4 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 10
5 Kolář Michal INTER Otrokovice 9
5 Slaměník Ondřej OLDSTARS 9
5 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 9
6 Menšík David OLDSTARS 8
6 Silný Jan MALOUN Tečovice 8
6 Sova Antonín SKAŠTICE 8
7 Chalupa Kamil GUMÍDCI Kroměříž 7
7 Kalina David FUTSAL Kroměříž 7
8 Navrátil Jakub BURE Hulín 6
9 Havlík Marek OLDSTARS 5
9 Hruška Lukáš FUTSAL Zlín "B" 5
9 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 5
9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 5
9 Sadil Ondřej BAD BOYS 5
9 Torma Dominik BAD BOYS 5
9 Večerka Jiří OLDSTARS 5
9 Zavadil Michal BURE Hulín 5
10 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 4
10 Bubla Petr OLDSTARS 4
10 Dutkevič Adam BURE Hulín 4
10 Lepša Karel OLDSTARS 4
10 Motal Ladislav SKAŠTICE 4
10 Pavelka Ondřej ASC Bohuslavice 4
10 Pospíšil Josef INTER Otrokovice 4
10 Skyba Aleš INTER Otrokovice 4
10 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 4
10 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 4
10 Tabara Aleš BURE Hulín 4
10 Vopatřil Jan MALOUN Tečovice 4
10 Vávra David ASC Bohuslavice 4
10 Šenkyřík Jakub BURE Hulín 4
11 Barták Jan BURE Hulín 3
11 Bača Milan BAD BOYS 3
11 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
11 Ferko Josef OLDSTARS 3
11 Glozyga Martin SKAŠTICE 3
11 Julina Zdeněk FUTSAL Zlín "B" 3
11 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 3
11 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 3
11 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 3
11 Okonkwo Nnamdi FUTSAL Zlín "B" 3
11 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 3
11 Spurný Daniel INTER Otrokovice 3
11 Spurný Milan INTER Otrokovice 3
11 Vymětal Radim SKAŠTICE 3
11 Řiháček Adam MALOUN Tečovice 3
12 Bartušek Jiří GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Bršlica Pavel MALOUN Tečovice 2
12 Chalupa Josef GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
12 Dujíček Luděk MALOUN Tečovice 2
12 Fajgara Jan INTER Otrokovice 2
12 Havránek Mir. GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Hošek Jan FUTSAL Kroměříž 2
12 Janalík Michal SKAŠTICE 2
12 Kadlík Jiří BAD BOYS 2
12 Kusenda Pavel MALOUN Tečovice 2
12 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 2
12 Moravčík Jan OLDSTARS 2
12 Máčala Daniel MALOUN Tečovice 2
12 Poledňák Adam GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Pospíšil Martin OLDSTARS 2
12 Struška Michal ASC Bohuslavice 2
12 Svoboda Jarosl. GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Štauber Jiří BAD BOYS 2
12 Žárský Marek INTER Otrokovice 2
12 Černocký Václav BURE Hulín 2
13 Bartušek Ondřej GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 1
13 Dvořáček DominikASC Bohuslavice 1
13 Gazda Václav INTER Otrokovice 1
13 Horňáček Luboš BAD BOYS 1
13 Hradil Dominik GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Jordán Antonín ASC Bohuslavice 1
13 Juhaňák Martin MALOUN Tečovice 1
13 Kadlík Robert BAD BOYS 1
13 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
13 Karamon Matyáš BURE Hulín 1
13 Koudelníček Miroslav BAD BOYS 1
13 Koňárek Vlastislav SKAŠTICE 1
13 Kořenek Pavel ASC Bohuslavice 1
13 Krejčíř Jan BAD BOYS 1
13 Krhut Dominik MALOUN Tečovice 1
13 Krčmář Aleš FUTSAL Zlín "B" 1
13 Labuda Ivo GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Nesvadba Jiří ASC Bohuslavice 1
13 Němec Petr BURE Hulín 1
13 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
13 Panák Michal OLDSTARS 1
13 Plachý Tomáš BURE Hulín 1
13 Skácel Roman MALOUN Tečovice 1
13 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 1






Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: