V Soběslavi se hrál turnaj O pohár předsedy Českobudějovického svazu

26.1.2018, 13:13 | vložil: Petr Koseček

Zpestřením sobotního 2. ročníku „O pohár okresního předsedy“ turnaje žen v sálovém fotbalu byl v útulné soběslavské hale start chlapců českobudějovické Slavie, kteří ho vyhráli, ale sympatickým gestem se trofeje vzdali a přenechali ji druhému béčku Hradiště, za ním pak skončily sokolnice z J. Hradce. Nejlepší hráčku mělo ve svých řadách vítězné béčko Hradiště /Michaela Sitterová/, nejlepší střelkyni Lucii Stejskalové /Sokol S. Ústí/ stačily k získání ceny v brankově trochu chudém turnaji tři přesné zásahy. Povedený turnaj se obešel bez zranění, k čemuž přispěli všichni účastníci, za což jim patřilo při závěrečném vyhodnocení poděkování od organizátora a předsedy Českobudějovického svazu sálového fotbalu Luboše Zabilky.