ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Ćeskokrumlovský deník - Větřínská pětka je v nominaci na reprezentační sraz

zobrazit foto

27.1.2018, 08:24 | vložil: Petr Koseček

Větřní – O posledním turnaji základní části nejvyšší republikové soutěže sálovkářů – 1. celostátní ligy futsalu – jsme již informovali, ale větřínské Bombarďáky před samotným play off čekají ještě dvě zaznamenání hodné a důležité akce.

Větřínští se v ligovém čtvrtfinále utkají s pražskou Spartou (1. zápas v sobotu 10. února od 20 hodin v hale budějovické Lokomotivy v Suchém Vrbném), ale už o nadcházejícím víkendu se významná část žlutočerného týmu vypraví do hlavního města. V radotínské hale se totiž v sobotu 27. ledna koná nominační soustředění české reprezentace.

„Na sraz od nás pojede dokonce celá pětka, a to jmenovitě kapitán Václav Cais, Rudolf Weinhard, Jan Sláma, Jakub Grznárik a brankář Štefan Beránek,“ těší vedoucího větřínského týmu a manažera Bombarďáků v jedné osobě Karla Klaboucha.

Reprezentační trenéři budou na sobotním srazu tvořit elitní výběr českých sálovkářů, který se v jarním termínu vydá na Mistrovství Evropy (9. – 14. dubna) do španělského Lloret de Mar, kam byl šampionát přesunut z původního dějiště v Belgii – a věřme, že jediný prvoligový jihočeský tým bude mít v konečném výběru své zastoupení!

FINÁLE POHÁRU

První únorovou sobotu se v Mohelnici uskuteční finálový turnaj Českého poháru ve futsalu, na kterém Bombarďáci Větřní rovněž nebudou chybět.

Větřínští se v již nalosované skupině B utkají s celky Sico Jilemnice, Autocentrum Jílové a vítězem východočeské kvalifikace (tuto sobotu se rozhodne o postupujícím mezi týmy Šakalí hněv Moravská Třebová B a Zanzibar Lanškroun).

V áčkové pohárové skupině se v Mohelnici představí druhý jihočeský zástupce PCO Rudolfov a dále celky Chemcomex Praha, Šakalí hněv Moravská Třebová a Futsal Kroměříž.

Autor: Karel Vosika
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: