ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem základní části DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se stal JK Trans Varnsdorf

zobrazit foto

28.1.2018, 08:26 | vložil: Petr Koseček

Základní část mají za sebou sálovkáři DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje. Její poslední 6. kolo se odehrálo v sobotu 27.1.2018 v Libouchci.


Byť bylo již před tímto turnajem rozhodnuto, které týmy si zahrají o titul a které naopak o sestup, hrála se skvělá a dramatická sálovka. Skvěle se dařilo borcům Autocentra Jílové „A“. Ti ve třech utkáních posbírali devět bodů a rázně se přihlásili do bojů o medaile.

I JK Trans Varnsdorf získal devět bodů, ale ze čtyř zápasů. Právě prohra Varnsdorfských s Turbem Děčín „A“ by se dala označit za událost kola. Přesto se „Jékáčka“ stala vítězem základní části a do finálového kola si vezou solidní pětibodový náskok před svými pronásledovateli.
Turbo Děčín „A“ se přes horší vstup do turnaje, kdy prohrálo s Jílovskými, se postupně rozjelo a nakonec si z Libouchce odvezlo sedm bodů, jež je katapultovaly na pátou příčku.

Tradiční šestibodový příděl získali sálovkáři FC Veteráns Želenice a drží si druhé místo s dvoubodovým náskokem před Jílovým.
Sokol Bělá ukázal svým fanouškům výhru, prohru i remízu a stále si drží sedmou pozici.

Další dvě mužstva vybojovala ze čtyř utkání tři body za jednu výhru. Zatímco DeCe Computers Děčín nepomohly opustit dno tabulky, SC Stap Vilémov klesl na šestou příčku.

Hrubě se turnaj nepovedl Bumiku Děčín. To bylo jediným týmem, který v Libouchci nebodoval a stupně vítězů jsou pro ně spíše v teoretické rovině.
Složení finálové skupiny, která bude bojovat o titul: JK Trans Varnsdorf, FC Veteráns Želenice, Autocentrum Jílové „A“ a Bumiko Děčín.

Složení skupiny o 5. – 8. místo: Turbo Děčín „A“, SC Stap Vilémov, Sokol Bělá a DeCe Computers Děčín.

Mužem 6. kola byl zvolen Miroslav Hloušek z Autocentra Jílové „A“ a jeho týmový kolega Michal Huček se s osmi vstřelenými brankami stal nejlepším střelcem tohoto kola.

Finálové kolo se odehraje v sobotu 17.2.2018 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: